גניבה ממעביד

לא רק עסקים גדולים וארגונים מועדים לפורענות, לגניבות ומעילות, גם עסקים בינוניים ואפילו קטנים מאוד. בעצם כל מי שמעסיק עובד, בין אם בעסק או בין אם בשירות כזה או אחר נתון לסכנה שהעובד יגנוב רכושו וימעל באמונו.

יש אין ספור סיפורים בהם מטפל/ת, מנקה, עוזר/ת, פקיד/ה ועוד גנבו בדרך זו או אחרת מן המעסיק. החל מגניבת רכוש או כסף מן הבית, לקיחת כסף או מוצרים מקופה קטנה או מהחנות ללא רישום בקופה, גניבת ציוד או מידע או אפילו דיווח שגוי על עבודה שלא בוצעה או עסקאות פיקטיביות. הכל נכלל בקטגוריה של גניבה ממעסיק. 

זאת עובדה ידועה ולא ממש מפתיעה, שעובדים רבים עושים שימוש בציוד של עבודתם גם לצרכיהם האישיים, זה כולל אגירה של ציוד משרדי ולקיחתו הביתה, אי דיווח על שעות עבודה באופן מדויק והעברת כרטיס פיקטיבית או החסרת ימי עבודה שלא בצדק או בהתאם להסכם ההעסקה. רוב המעסיקים מעלימים עין וסופגים את "המכות" הקטנות בכנף, כל עוד העובד עושה את עבודתו בצורה טובה ויעילה. אך, נשאלת השאלה היכן עובר הגבול מבחינת המעסיק וכיצד בכלל ניתן לדעת באופן וודאי שנעשית מעילה.

גניבה ממעביד

מעסיקים רבים פונים לחוקר פרטי המתמחה בתחום העסקי, היודע בכישורים ובכלים שבידיו להגיע לחקר האמת. הפנייה לחוקר פרטי ולא לרשויות החוק נובעת ממניעים שונים, בראש ובראשונה, טרם הפנייה למשטרה, המעסיק רוצה לדעת בוודאות מה מתרחש מאחורי גבו, האם מדובר במעידה חד פעמית או סיפור ארוך ומתמשך, האם יש כמה מעורבים ומה הממדים. הוא עושה כן גם על מנת לחסוך פרסום מיותר וגם ממניעים הומניים, כי הוא חס על מי שחשוד בעניו בגניבה. אם ממצאי החוקר יראו תמונה רחבה של גניבה, יוכל להשתמש בהוכחות של החוקר במידה ויחליט לערב את רשויות החוק.

 

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

משרד חקירות המתמחה בחקירות של גניבה או מעילה ממעסיק, בין אם מדובר על מעסיק בודד או ארגון, פועל בהתאם לרצון הלקוח, תוך שימוש בכלים מסורתיים וטכנולוגים על מנת להגיע לחקר האמת ולקבל תמונה אופטימלית של המצב.

גל חקירות – ייעוץ ומידע הינו משרד ותיק בחקירות פרטיות וייעוץ, המתמחה באיתור גנבות ומעילות בעסקים וחברות. המשרד פועל בפריסה ארצית ובחו"ל.