חוקרים פרטיים

גל חקירות – ייעוץ ומידע הינו משרד חקירות בעל ניסיון עשיר בחקירות וייעוץ, המתמחה בחקירות פרטיות, שירותי חוקר פרטי , חשיפת בגידות בני זוג, מעקבים, חקירות מסחריות ,חקירות כלכליות, חקירות פליליות , בריונות וירטואלית, סקר סיכונים בארגון, בדיקת נאותות, חקירת מעילות ומודיעין העסקי. 

המשרד פועל בכל רחבי הארץ ובחו"ל. 

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

חוקרים פרטיים

תחומי העיסוק של חוקרים פרטיים

ענף החקירות הפרטיות הוא תחום מלא קסם ומסתורין, אך בעולם האמיתי לחוקרים הפרטיים למעשה אין כזאת הילה הוליוודית. חוקרים פרטיים הם כאחד האדם ועבודתם אינה פשוטה או זוהרת כלל.

חוקרים פרטיים אמונים על חקר האמת, תפקידם להביא הוכחות חותכות לבצוע מעשה או עבירה, מטלה שדורשת כישורים ייחודיים, כלים מגוונים וטכנולוגיה מתקדמת. חוקרים פרטיים נדרשים לחריפות מחשבתית, זיכרון צילומי וזיכרון לפרטים, עליהם לזכור סיפורי כיסוי ומידע אודות אנשים בלי יכולת לכתוב או לתעד בכתב, הם זקוקים ליכולת אלתור ומשחק וחלקלקות אשר מסייעת להם לצאת מכל סיטואציה. אחת מהתכונות הבולטות שהם זקוקים לה זאת תקשורת בין אישית מצוינת, כזאת שמסייעת להם להתחבב על אנשים ולקבל מהם מידע חשוב.

בשיטות העבודה נדרשים חוקרים פרטיים לחשיבה יצירתית ופתרון בעיות מחוץ לקופסה, לעיתים הדילמות שהם עומדים מולם מאלצות אותם לשנות דרך פעולה באופן מיידי ומדויק, תוך שמירה על שיקול דעת וקור רוח מוחלט.

עבודתם של החוקרים הפרטיים מתבצעת בדרך כלל במסווה ובמעקבים סמויים, זה יכול לקחת ימים ארוכים ולילות לבנים, שעות על גבי שעות בלי תזוזה ובלי פעילות עד שישיגו את המידע, התמונה וההוכחה החותכת למגוון השירותים למענם הם נקרתמו, תיקים כגון:

  • מעקבי בגידה על בן זוג לא נאמן ותיקי גירושים בהם נדרשת הוכחת בגידה
  • איתור מידע והוכחות בתיקים פליליים, התרחשויות פליליות ועבריינים, עבריינים נמלטים וכד'
  • בדיקת רקע אודות אנשים בסיטואציות שונות ה בחיים הפרטיים והם בעולם העסקי
  • חקירות עסקיות ותיקים כלכליים של עבירות רכוש, העלמות מס וממון, חוסר אמינות כלכלית ועסקית של ישות או אדם.
  • חקירות מסחריות בהן נפגעים ארגונים ועומדים בפני מעילות, גנבות וסיכונים מסחריים אחרים

מה כדאי לבדוק כשפונים לחוקרים פרטיים

כאשר פונים לשירותם של חוקרים פרטיים יש לבדוק את הרקורד של משרדם, את ההסמכה, הניסיון והון האנושי הפועל שם, מומלץ מאוד לפנות למשרד ותיק ובעל מוניטין בענף. משרד "גל חקירות" מעסיק חוקרים וחוקרות מורשים, מיטב המוחות שיסייעו לכם להשיג את המידע והראיות האיכותיות והמדויקות לכם.

בפנייה ל"גל חקירות" אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למשרד הנכון עם הצוות המקצועי הנכון שיפעל במסירות, תוך הקפדה יתרה על דרישות החוק, האתיקה והמוסר במטרה להביא את התוצרים והמידע היסודי והמדויק בתיק שלכם.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי