חוקר פרטי בירושלים

גל חקירות – משרד חקירות מוסמך וותיק, מעל 20 שנות ניסיון בתחום, התמחות בחקירות בגידה, שירותי חוקר פרטי, מעקבים, חקירות כלכליות ,מסחריות, בינלאומיות, פליליות, בדיקת נאותות לפני הרכישה, סקר סיכונים בארגון, חשיפה ומניעת מעילות בארגון, מודיעין עסקי ובריונות ברשת. 

המשרד כפוף למשרד המשפטים ומפוקח תחת חוק חוקרים פרטיים.20

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

כאשר מחפשים חוקר פרטי בירושלים יש לוודא שמשרד החקירות מכיר היטב את העיר וסביבותיה וכן את התמהיל הרגיש של האוכלוסייה בה. ירושלים אינה עיר שגרתית וככזו גם חקירות פרטיות שמתנהלות בה יש להם אפילו יותר קסם ומסתורין מהרגיל.

מאחר ולקרבה גיאוגרפית משמעות רבה בבחירת משרד חקירות וחשוב לפגוש את החוקר טרם תחילת העבודה, רבים מחפשים חוקר פרטי קרוב למקום מגוריהם. הפגישה הראשונה חיונית גם לאימות כי מדובר במשרד רציני וגם כדי להכיר את הנפשות הפועלות ואת הסיפור אותו עומדים לחקור.

פנייה לחוקר פרטי בירושלים כמו בכל עיר אחרת בארץ דורשת אומץ רב והתמודדות רגשית לא פשוטה. הרגע בו מבינים שצריך להכניס גורם מקצועי לאיתור מידע, השגת ראיות והוכחות לביצוע עבירה, בגידה או כל סיטואציה אחרת דורשת תעצומות נפש וחשוב מאוד שבצד השני יעמוד משרד איכותי, ותיק ובעל מוניטין וניסיון, זה יבטיח ללקוחות שקט נפשי ותחושה שהם בידיים טובות.

חשוב לזכור כי לפתוח משרד חקירות אינו עניים של מה בכך ומדובר על תהליך ארוך ומפוקח היטב. התחום מעוגן בחוק "חוקרים פרטיים ושרותי שמירה, התשל"ב-1972." ועל מנת להיות חוקר פרטי יש צורך לעמוד בדרישות מחמירות של משרד המשפטים, זה כולל התמחות של 3 שנים במשרד חקירות מורשה, תחת פיקוח צמוד של חוקר ותיק ולאחר סטאג' ועמידה במבחן ההסמכה ניתן לקבל תעודה ולעבוד במסגרת משרד מורשה.

גם לאחר קבלת התעודה, עדיין לא ניתן לעבוד באופן עצמאי ורק לאחר חמש שנות ותק לפחות ובאישור ועדת משרד המשפטים ניתן לפתוח משרד חקירות. הפיקוח ממשיך באופן צמוד גם לאחר מכן וחוקר פרטי נאלץ בכל שנה לחדש את הרישיון.

העיסוק של חוקר פרטי מגוון ודורש מיומנויות רבות. למשל חוקר פרטי בירושלים חייב להכיר קהל הלקוחות שיפנה אליו, האם מדובר בתיק ייחודי הנוגע למגזר חרדי, מגזר ערבי, נציגי דתות אחרות היושבות בעיר, האם יש צורך להיכנס לטריטוריה של התנחלויות. בכל מקום ומגזר עליו להיטמע באופן הטוב ביותר על מנת שיקבל מידע רב ככל הניתן.

חוקר פרטי בירושלים

בעבודתו של משרד חקירות בירושלים נדרשת עמידה בחוקי אתיקה נוקשים ומחמירים, הוא לא יכול לעשות כל העולה על רוחו, עליו לשמור על מוסריות וכבוד מושא החקירה. הוא אינו רשאי להתחזות לבר סמכא או גורם רשמי אחר, לא כרופא, לא כעו"ד, שוטר או איש רשויות החוק. הוא רשאי לבדות דמות בעלת זהות פיקטיבית לשם ביצוע המשימה בחשאיות הנדרשת, אך מלבד זאת הוא נמצא תחת הגבלות רבות,  אין לו זכות לעבור בשום אופן על החוק ודרישותיו, לרבות האזנות סתר שהן נקודה רגישה בהליך החקירה.

כאשר מעוניינים בחוקר פרטי בירושלים יש לבדוק האם למשרד החקירות ניסיון מוכח בסיטואציה הספציפית אותה יש לחקור, האם יש לו הון אנושי איכותי בעל הבנה ויכולות מקצועיות בכל הנדרש לבצע, האם המשרד מפעיל שיטות בילוש ומעקב ייחודיות ומגוונות כגון איתור מידע און ליין באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ומאגרי מידע אחרים, האם יש לו ציוד אלקטרוני חדשני וצוות שיודע להשתמש בו כראוי.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

חוקר פרטי מקצועי ומנוסה יודע להמציא סיפורי כיסוי, לאלתר ולהתחבב על הבריות הכל במטרה למצוא מידע, עובדות והוכחות לעיבוי התיק עליו הוא עובד, זה יכול להיות תיקים מגוונים כגון:

  1. חקירות של עניינים משפחתיים כולל בגידות בזוגיות, איתור חיים כפולים, מעקב אחר פעילות אחד מבני הזוג, העלמת רכוש, חשבונות בנק חד צדדיים סודיים וכד'
  2. איתור קרובי משפחה אבודים, ילדים חטופים, הורים שנטשו, ילדים שנעלמו.
  3. מעקבים דיסקרטים באמצעים שונים, אחר בני זוג בחשד בגידה, מעקב אחר חשודים, מעקב אחר מתחרים עסקיים ופעילות מעקב הדורשת מיומנות ומקצועיות.
  4. חקירות כלכליות בנושאים עסקיים, איסוף ואיתור מידע הקשור לחברה, בעלי חברה, מוטבים וכד' איתור מידע עסקי על אדם או ישות (איתור כספים, כלי רכב, נכסים, מוטבים, חשבונות בנק בארץ ובחו"ל, איתור רכוש שהוברח וכד').
  5. ליווי ארגונים בחקירות מסחריות, איתור מעילות וגנבות של עובדים בכסף או בשווה ערך, איתור פרצות והגנה מפני סיכונים ארגוניים עתידיים, סקר סיכונים והטמעת נהלי אבטחה.
  6. איתור ומעקב באמצעים שונים אחר בריונות ברשת האינטרנט, אלימות וירטואלית וסכנות הטמונות בסייבר
  7. ביצוע חקירות פליליות אודות פשעים ועבירות פליליות כפי שהן מוגדרות בחוק, החל ממקרי שוד ואלימות פיזית, אלימות בתוך המשפחה בילדים ובקשישים, הונאות ומעילות, העלמת הון ועבירות "צווארון לבן", סחיטה ואיומים, ושאר עבירות חמורות הדורשות בדיקה יסודית ודיסקרטית ובניית תיק הוכחות עבור המשפט.

המטרה היא למצוא את החוקר המקצועי ביותר שיספק את המידע הכי רלוונטי ומדויק, הוכחות חותכות, צילומים מרשיעים ועובדות שלא ניתן להתעלם מהן תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה. כזה הוא המשרד "גל חקירות", בעל מוניטין וניסיון רב שנים המעניק ללקוחות ביטחון שהתיק שלהם בידיים נאמנות ובטוחות.