איתור אנשים | איתור נכסים | איתור חשבונות בנק

"גל חקירות – ייעוץ ומידע" – משרד חקירות המתמחה באיתורים.  חוקרי המשרד אמונים על איתור מסמכים, נתונים, ראיות ונכסים כגון נדל"ן, רכבים, חשבונות בנק וכד' והן איתור בני אדם, הן אנשים שאבד הקשר עמם והן עבריינים או מטרידנים המסתירים את זהותם והן איתור חייבים המשתמטים מהחזר חוב או מילוי חובתם עפ"י חוק. האיתורים מתבצעים בארץ ובעולם, בהתאם לצורך ולדרישת הלקוח.

איתור אנשים , איתור נכס , איתור חשבון בנק

איתורים

אנשים המעוניינים להעלים סכומי כסף עושים זאת באמצעות פתיחת חשבונות בנק במקומות רחוקים בארץ או בחו"ל. המטרה היא להעביר כספים ללא ידיעת בן או בת זוג, שותפים עסקיים, או רשויות החוק.

שמירה על הכסף בחשבונות בנק לשימוש אישי ללא ידיעתו של אף גורם, יכולה להתבצע בחשבונות חסויים בארץ או בחו"ל. איתור של חשבונות אלה דורש חקירה מאומצת ומורכבת של אנשי מקצוע מובילים מתחום החקירות, הבקיאים גם בהיבטים כלכליים ומיסויים.

אחד מסוגי האיתורים המאתגרים ביותר הוא איתורם של אנשים, בעיקר כאלה שאין ברצונם להימצא. איתור אנשים כולל מציאת נעלמים שברחו בשל מעשה פלילי או בריחה מאחריות ואי רצון לשלם חוב כספי או למשל רצון להימנע מתשלום מזונות לגרושה. איתור אנשים כולל גם איתור קרובי משפחה מדרגות שונות וכן הורים ביולוגים כאשר ילד או ילדה מאומצים מבקשים לאתרם לאחר פתיחת תיק אימוץ ועוד.

מקרים רבים על החוקר לאתר כתובת מגורים בארץ או בחו"ל, זה קורה הרבה בעת חקירות לאיתור חייבים אשר ברחו מתשלום חוב לרשויות או לבנקים. גם כחלק מחקירה של כונס נכסים נשלח חוקר לאיתור החייב.

ישנם מקרים בהם איתור אנשים כולל איתור מטרידנים או עבריינים המטילים מורא על אדם או מוסד מסוים. במקרה כזה האיתור דורש ראשית  הבנה מי עומד מאחורי המעשה, זיהוי ואיתור. המשרד חוקר מקרים בהם יש צורך לאתר סטוקר, העוקב אחר אנשים ומטריד אותם ברמה הפיזית, מבצע הטרדה טלפונית או אינטרנטית, כאשר אדם מטריד, מאים או מתחזה ברשתות החברתיות וכד'

חוקרים פרטיים האמונים על מציאת אנשים עושים שימוש בכלים ושיטות בילוש מסורתיות ומתקדמות גם יחד, הם נעזרים במקורות מידע פתוחים וסגורים וטכנולוגיה מתקדמת.

במסגרת חקירות כלכליות אותן מבצע המשרד, לעיתים נדרשים החוקרים לאתר מידע פיננסי, נתונים עסקיים, נכסים הוניים או נכסי נדל"ן, אותם מבקשים להסתיר.

הסיבות להסתרת כספים והעלמת רכוש רבות ומתרחשות בסיטואציות עסקיות ופרטיות גם יחד. הדרך לאיתורם כרוכה בפעילות מחקר לא פשוטה הדורשת מיומנויות חקירתית וכישורי בילוש אל מול אלה שמנסים בכל תוקף להסתיר את האמת בנוגע למצבם הכלכלי.

איתור מידע כלכלי מתנהל הן בסוגיות הקשורות ליחסים במשפחה, כאשר מדובר על סכסוכי ירושה תיקי גירושים מורכבים, העלמת כספים בין בני משפחה בסיטואציות עסקיות וכד' תיקים המערבים אמוציות רבות, יחסי אהבה ושנאה, קנאה ובעיקר תאוות בצע.

ישנן סיטואציות בהן אנשים מעוניינים להעלים מבני זוגם רכוש, בין אם מדובר בהון כספי או כל רכוש אחר במטרה לשמור "ליום שחור", כהכנה למהלך גירושים, רצון להוריש ישירות לילדים ועוד.  בחקירה מאותרים מקורות הכנסה נוספים שלא היו ידועים לבן הזוג השני, חשבונות בנק נוספים שבבעלות הנבדק אליהם הוא מעביר כספים משותפים או כספים ממקורות עלומים, עוד נבדקים נתונים על קרנות פנסיה וגמל, ביטוחי חיים וכד' תוך בדיקה מעמיקה ליכולת הכלכלית האמיתית על פני זאת שמנסה הנבדק להציג במצג שווא.

איתור נכסים וכספים בחקירות כלכליות מתקיים גם בהתרחשויות עסקיות המערבות חברות, אנשי עסקים והון גדול. כאשר אדם, חברה או ישות עסקית אחרת מבקשים להעלים הוכחות לכך שיש להם משאבים ומעבירים רכוש, נדל"ן רכבים וכד' על שם אנשים אחרים, בחשבונות עלומים ותחת שמות בדויים, הברחת הנכסים הללו מסיעת להם לחמוק מחובות  כספיים והתחייבויות עסקיות.

מעבר לאיתור נכסים פיננסים, פועלים החוקרים גם באיתור נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל, זאת במטרה לבחון האם לאדם יש נכסים שאינו מצהיר עליהם בגלוי. מדובר על עבודת נמלים מדויקת הלוקחת בחשבון את מורכבות האיתור, בעיקר כאשר מדובר על נכסים במדינות אחרות

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי