חוקר פרטי בגידות

גל חקירות

תפקידו של חוקר פרטי בגידות הוא לאמת או להפריך את הספקות ולספק לכם הוכחות שישמשו אתכם בהמשך. חקירת בגידה דורשת חוקר פרטי בעל ניסיון רב, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, רגישות גבוהה, שמירה על סודיות, מקצועיות וכמובן יצירתיות.

גל חקירות - מומחים ומובילים בחקירות בגידה

משרד גל חקירות מביא ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום חקירות בגידה בארץ ובחו"ל.

במשך השנים פענחנו אינספור מקרי בגידה ועשינו זאת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, תודות לחשיבה מחוץ לקופסה, עם צוות מקצועי, תוך תודעת שירות גבוהה והקפדה על דיסקרטיות מלאה. 

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

תוכן עניינים

8 סימנים לבגידה

איך יודעים שגבר בוגד / אישה בוגדת? האם יש סימנים מקדימים?  

רוב חקירות הבגידה מתחילות בתחושת בטן. הרגשה שבן או בת הזוג בוגדים וכדי להימנע מפגיעה חשוב לפנות לגורמים מומחים. אין צורך לקפוץ למסקנות ובוודאי שלא לעמת את הצד השני במחשבות, כיוון שלרוב הבוגדים אין כל בעיה לשקר בנוגע למעשיהם. התפקיד של החוקר הפרטי הוא לאסוף מידע, לאשש את תחושת הבטן או להפריך אותה.

לצד התחושה הראשונית ש"משהו לא בסדר", חשוב לדעת איך מתנהג גבר בוגד או אישה בוגדת ולזהות סימנים אשר יכולים להצביע על בגידה בנישואין או בגידה בין חברים. חשוב לציין כי הסימנים בפני עצמם הם לא ההוכחה לבגידה אלא לרוב יהיה שינוי בסימנים אלו וכמובן, את האמת אפשר לדעת רק עם קבלת ההוכחות.

1. שינויים פתאומי בהתנהגות

אחד מהסימנים לבגידה של אישה או גבר הוא שינוי פתאומי בהתנהגות. בוגדים שמים לב להתנהגות שלהם בקרבת בן/ בת הזוג יותר כשהסיבות לכך יכולות להיות אי נוחות, הסתרה או רגשות אשמה על מעשיהם. לפעמים ההתנהגות נראית חיובית כמו חיזור מוגזם, שליחת מתנות או הודעות אהבה שלא היו לפני כן מעולם.

לא פעם ההתנהגות של הצד הבוגד היא דווקא התנהגות אדישה ולפעמים ישנה תחושה של זרות. יש שיגידו שהם כבר לא מכירים את בן/ בת הזוג שלהם ושכל זה קרה ביום בהיר אחד, בלי סימנים מוקדמים וללא סיבה מיוחדת שאפשר להצביע עליה.

2. עבודה לאורך שעות

אחד מהמאפיינים של גבר בוגד או אישה בוגדת  הוא שינוי בשעות העבודה. יכול להיות כמובן שישנו פרויקט גדול או שישנו דד-ליין שיש לעמוד בו, אך בוגדים רבים משתמשים בתירוץ של הישארות בעבודה כדי להיפגש עם האדם איתו מתבצעת הבגידה.

שינוי במשמרות ועליה בכמות השעות שאינה מתורגמת למשכורת גבוהה, הן סיבות מצוינות לחשוד בכך שמדובר בבגידה.

3. שינוי בסגנון הלבוש

אנשים יכולים לשנות את סגנון הלבוש שלהם, להתחיל להשקיע בעצמם, לצבוע שיער לצבעים יותר נועזים, לרזות ולעשות כושר. כל השינויים הללו יכולים לבוא בעקבות החלטות אישיות שונות אך גם בעקבות בגידה. כאשר השינוי החזותי מתווסף לשינויים נוספים, יתכן מאד שזהו סימן לבגידה של הבעל / האישה.

בוגדים רוצים להיראות טוב בעיני מושא האהבה החדש ולכן ייטו להשקיע בעצמם מעבר לרגיל. הם יכולים לשים לב למה שהם לובשים על אף שזה לא הטריד אותם מעולם ויכולים להתחיל להשקיע בגוף שלהם בצורה אובססיבית (מה שלא פעם משמש גם לסיבה לצאת מהבית ולבגוד).

4. פיתוח תחומי עניין חדשים

בני הזוג יכולים לפתח עניין בדברים חדשים, מאומנות ועד ספורט ובמיוחד אם התחום החדש "מתאים" או קשור לתחום שכבר מעניין אותם, כנראה שזו לא סיבה לדאגה. עם זאת, התעניינות פתאומית בדברים חדשים ובמיוחד כאלה שמנוגדים לאופי שלהם, יכולים בהחלט להיות סימן לבגידה.

לדוגמה, אנשים שמעולם לא ייחסו חשיבות לספורט או לאפייה ולפתע מחליטים להשקיע בתחביב חדש, ללכת לסדנאות ומשקיעים זמן רב מחוץ לבית במפגשים עם אחרים, יכולים לעורר חשד. ככל שהכניסה לתחום החדש עמוקה יותר ודורשת יותר שעות וזמן עצמי (ובמיוחד מחוץ לבית ולבד), כך החשד חזק יותר.

5. שינוי קיצוני ביחסי האישות

אי אפשר שלא להתייחס לשינויים בנושא יחסי האישות כשמדובר בבגידה אך יש לשים לב כי אין שינוי אחד שמאפיין את כולם. לפעמים הבוגד ימנע מיחסי מין ולא יביע התעניינות כיוון שהוא מקבל את מבוקשו מחוץ למערכת הזוגית (ולפעמים יתפוס את הסקס במערכת הזוגית כמעשה הבגידה).

לפעמים הבוגד דווקא יביע יותר התעניינות, ירצה לנסות תנוחות חדשות, ישקיע יותר ביחסי האישות וכל זאת מתוך רצון לכפות על מעשיו. כאן יש לציין כי תחושת הבטן היא החשובה ביותר ואם ישנו חשד, כדאי לבדוק אותו.

6. התנהלות כלכלית חריגה

  • הקמת חשבון בנק נפרד
  • משיכת סכומי מזומן חריגים מכספומט
  • מסמכים לשכירת דירה
  • תשלומים חריגים בבתי קפה, מלונות
  • קבלות בנושא תכשיטים, זרי פרחים

7. שינוי בתדירות ובטון הוויכוחים

זוגות לא יכולים להסכים על כל דבר בחייהם וטבעי שיהיו ויכוחים וחוסר הסכמה על נושאים שונים. המריבות והוויכוחים מצביעים לא רק על אי הסכמה אלא גם על אכפתיות. כן, כשלצד השני חשוב להסביר את עצמו ואת עמדתו, זה סימן שחשוב לו שישמעו אותו. ברגע שהוויכוחים מפסיקים זה יכול להיות סימן לחוסר התעניינות בזוגיות ואף לבגידה.

יש לציין כי במקרים מסוימים של בגידה ההתנהגות דווקא הפוכה והצד הבוגד עשוי לעורר ויכוחים ומריבות וזאת כדי להצדיק את ההרגשה ש"לא טוב לו בבית".

8. שמחה יוצאת דופן

כשבן/ בת הזוג שמח זה אמור להיות סימן טוב ובמיוחד אם זה מאפיין אותו בדרך כלל. שינוי בשמחת החיים בצורה חריגה, יציאה פתאומית מדכדוך שנמשך זמן רב והסתכלות על הצדדים החיוביים אצל אדם שנהג להיות פסימי בצורה עקבית, יכולים להעיד על בגידה רגשית ופיזית (שיכולה להיות מאופיינת בהתאהבות ולכן בשמחה חדשה).

חשוב שתהיה שמחה בחיים ולקבל אותה באהבה, אך אם ישנה תחושת אי נוחות אישית ואם נדמה שאין סיבה מסוימת לשמחה ושזו אינה מתאימה לצד השני, יתכן וזהו סימן לבגידה.

סטטיסטיקות מחקירות בגידה במשרדנו במהלך 20 השנים האחרונות

גילאחוזי בגידה
30-2010%
40-3025%
50-4045%
60-5015%
60+5%
מקור הבגידהאחוזי בגדיה
רשת האינטרנט 40%
קשרים היסטוריים30%
מקום עבודה20%
אחר10%
מגדראחוזי בגידה
גברים 60%
נשים40%

4 טיפים חשובים לפני שפונים לחוקר פרטי בגידות

1

להימנע משיתוף גורמים שונים בחשדות

ברגע שישנן חשדות בנוגע לבגידה חשוב שלא להתעמת עם הצד הבוגד וכדאי גם שלא לספר על כך לאחרים. ההתמודדות עם בגידה היא קשה ולא קל להתמודד עם החשדות לבד, אך החקירה יכולה להיות קצרה יחסית ולכן כדאי להמתין, לשמור את החשדות ולא לחשוף אותם.

2

תיעוד התנהגות חשודה בהתאם לחוק

חקירה יכולה להיות עניינית וקצרה, אך היא יכולה להימשך זמן רב. כדאי מאד לתעד את ההתנהגות החשודה ובכלל זה שעות יציאה וחזרה מהבית, היעדים שהנחשד אומר שהוא יוצא אליהם, תדפיסי בנק חשודים אם אפשר להוציא אותם. חשוב לעשות זאת בדיסקרטיות ולא לבצע פעולות שאינן חוקיות.

3

לפנות למשרד חקירות בעל ניסיון

משרד חקירות המתמחה בתחום הבגידות הוא הכתובת הנכונה לפנות אליו. יש לבדוק כי למשרד יש ניסיון רב בתחום הספציפי, לשאול על דרך הפעולה שלו ולוודא כי הוא מקפיד לשמור על דיסקרטיות. המשרד צריך להבין את המגבלות האישיות שיכולות להיות בקיום פגישה ולהיות גמיש בנוגע למיקומה.

4

להיות מוכנים לקבלת תוצאות החקירה

עוד לפני שיוצאים לדרך חשוב להבין את ההשלכות של החקירה. גם אלו שרוצים מאד לדעת את האמת מתקשים לקבל אותה. ברגע שישנם ממצאים, החשד הוא המציאות וכדאי לחשוב מראש האדם המתאים לתמיכה במצב כולל אולי מטפל המומחה במצבים שכאלה.

השלכות בגידה - אישה מוציאה את הטבעת שלה בתהליך גירושין לאחר ממצאים של חוקר פרטי בגידות

השלכות הבגידה

המילה "בגידה" היא מילה חזקה מאד. היא מסמלת מעשה שקשה עד בלתי אפשרי לסלוח עליו ויש לה השלכות אישיות, פסיכולוגיות וכלכליות. הבגידה יכולה להשפיע על עתיד הזוגיות והחיים שאחריהם כולל קבלת משמורת על הילדים.

התפקיד של החוקר הוא לאסוף את המידע הנחוץ ללקוח כדי שזה יוכל להחליט כיצד הוא רוצה לפעול. למרות שזה לא תפקידו להציע מה לעשות עם הממצאים כדאי להכיר את השלכות הבגידה מבחינת הדין.

השלכות בגידת האישה

בכל הנוגע ליחסי אישות ונישואין, בישראל מטפלים בנושא הבגידה בבית המשפט או בבית הדין הרבני. יש לציין כי בית הדין הרבני הוא בעל הסמכות לאשר את הגט, בהנחה שמדובר בבני זוג יהודים (בין אם התחתנו בארץ ובין אם בחו"ל).

בגידת אישה היא עילה למתן גט, בין אם מדובר על פעולה חד פעמית ובין אם ברומן שנמשך זמן רב. מעבר לכך שהבגידה יכולה להיות עילה לגירושין, אישה בוגדת עלולה לאבד את זכויותיה למזונות (אישיים ולא מזונות ילדים) ולמימוש הכתובה.

השלכות בגידת הגבר

בית הדין הרבני לא רואה בגידת אישה ובגידת גבר באופן זהה. בעוד שבגידה חד פעמית של האישה יכולה להוביל למתן גט ולפגיעה בזכויותיה, במקרה של "גבר בוגד" באופן חד פעמי, יתכן שבית הדין הרבני יחליט שלא לתת גט.

מבחינת הגבר, רק אם מדובר בבגידה מתמשכת הוא ייחשב לסורר ואז תוכל האישה לבקש את קבלת הגט. זוהי סיבה נוספת לכך שחשוב לאסוף ראיות, להבין את מהות הבגידה ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

חישוב חוקר פרטי בגידות מחיר בעזרת מחשב כיס

חוקר פרטי בגידות מחיר

אז כמה עולה חוקר פרטי בגידות ומה הפרמטרים שמשפיעים על המחיר. 

בפגישה הראשונה החוקר יבצע תשאול של הלקוח, ירצה לשמוע על החשדות ולהבין מול מה הוא עומד. לאחר מכן הוא יוכל לקבוע את העלויות הצפויות ולתת טווח מחירים כך שהלקוח ידע למה להתכונן לפני שהחקירה יוצאת לדרך. החוקר ירצה להבין היכן תתבצע החקירה, אילו אמצעים ישמשו אותו להעריך את משך החקירה. להלן הפרמטרים שקובעים את עלות החקירה.

מקום החקירה

החקירה יכולה להתבצע בכל מקום בארץ והדבר תלוי באזור המגורים, מקום העבודה והמקום בו מתבצעת הבגידה. כבר בשלב הראשון משרד החקירות יוכל להעריך את העבודה שתידרש ממנו ובתוך כך הנסיעות שיתבצעו לצורך השגת ראיות והשעות שידרשו להגעה למקום החקירה.

האמצעים הנדרשים

היום עומדים לרשות החוקר אמצעים רבים, חלקם דיגיטליים וחלקם פיזיים. יתכן שהחקירה תתחיל או תתבצע ברובה באינטרנט ויתכן שיהיה צורך לבצע מעקבים מורכבים, עם מספר חוקרים ועם ציוד משוכלל. לאחר שהחוקר יבין מה עומד מולו הוא יוכל להעריך את האמצעים בהם ישתמש לצורך השגת הראיות.

מורכבות ומשך החקירה

ככל שהחקירה יותר מורכבת והחוקר עובד יותר זמן כך התשלום יהיה גבוה יותר. ככל שהחוקר מקצועי יותר ובעל ניסיון כך הוא יכול לתכנן את הפעולות שהוא מבצע ולקצר את משך הזמן שיעבוד. החוקר יכול להעריך את הזמן שיידרש לו להשגת ראיות אך הוא יידע את הלקוח כבר בתחילת הדרך על עלויות במקרה של שעות עבודה נוספות.

חוקר פרטי בגידות מצלם ברכב שלו עם מצלמה זוג שבוגד

היתרונות בהעסקת חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי הוא גורם המקצוע שיש לפנות אליו כשהמטרה היא לקבל מידע מהימן עם ראיות. החוקר יבצע בדיקת רקע מקדימה, יקבע את אסטרטגיית הפעילות ויבצע חקירה שלאורכה יאסוף את החומרים הנדרשים (בהנחה שימצאו). החומרים שיאספו על ידי החוקר יכולים לשמש לעימות ישיר ובבית המשפט כאשר במקרה של בגידה מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי ולהחליט כיצד לחשוף את הראיות.

בעוד שהחשדות האישיים הם בגדר חשדות בלבד, החוקר מגלה את האמת ובכך עוזר לקבל החלטות מהותיות בנוגע להמשך החיים הזוגיים. החוקר הפרטי משתמש באמצעים חוקיים בלבד ותודות לניסיון הרב הוא יוכל להגיע לאמת תוך זמן קצר כך שאין צורך להמשיך לחיות בסימן שאלה לאורך זמן. כמו כן, הוא פועל בדיסקרטיות מלאה והוא האדם המתאים ביותר לשתף אותו בחשדות.

החוקר מביא איתו יתרונות משמעותיים: מציאת ראיות בצורה מקצועית, מהירה ותוך ניצול מקסימלי של המשאבים שעומדים לרשותו. הוא עובד בכפוף לחוק כך שאפשר להשתמש בכל מידע בעתיד על פי הצורך. החוקר שומר על דיסקרטיות מלאה והוא פועל לטובת הלקוח שלו שזקוק למידע אמין.

שלבי חקירת הבגידה

חוקר פרטי בגדיות (בלש פרטי) הוא בעל מקצוע שמחזיק באישור מטעם משרד המשפטים לעסוק בתחום. החוקר יודע כיצד להגיע לחקר האמת בחקירות אישות ולעשות זאת באמצעים חוקיים אשר במידת הצורך יוכלו לשמש את הלקוח בבית המשפט. כל עבודת חקירה שונה באופייה כיוון שכולנו אנשים שונים ועם זאת כל עבודה כוללת את אותם השלבים:

יצירת קשר בכל שעה

השלב הראשון מתרחש אצל הלקוח אשר מתחיל לחשוד במקרה הבגידה. לאחר שהתקבלה ההחלטה לדעת את האמת, הדבר הנכון לעשות הוא לפנות אלינו, בכל שעה ולעשות זאת בדיסקרטיות. חשוב מאד ליצור קשר עם משרד החקירות ולא לנסות להתעמת עם הצד השני עד שישנן ראיות ממשיות.

פגישה ראשונית

הפגישה הראשונית עם משרד החקירות מיועדת לקבל את המידע שהוא צריך כדי לקבוע כיצד לבצע את החקירה ולהבין אילו משאבים ידרשו ממנו. במידה וישנן ראיות מעבר לחשדות ראשוניים ובהם: שינוי בשעות העבודה, תדפיסי בנק שמצביעים על התנהלות חריגה ואחרים, יש להעבירם למשרד.

בניית אסטרטגיה

המטרה של החוקר הפרטי היא לעלות על הבגידה בזמן הקצר ביותר ובמינימום משאבים. לשם כך עליו לבנות אסטרטגיה שתקבע את הפעילות שתתבצע. החוקר יקבע מתי לעקוב אחר האדם הנחשד, היכן לעקוב ומהי שיטת המעקב הנכונה (כשעומדת לפניו האפשרות לשלב בין פעילות דיגיטלית לפעילות פיזית).

מעקב ואיסוף מידע בכפוף לחוק

כשישנה תוכנית עבודה מסודרת אפשר לצאת לדרך ולהתחיל לאסוף את המידע הנדרש. חשוב לציין כי חוקר בגידות ישתמש רק באמצעים חוקיים ושהוא יתעד את כל הפעולות, מה הוא עשה ומה הוא מצא. הדבר יאפשר למזמין העבודה להשתמש בראיות גם בבית המשפט, אם יהיה צורך בכך.

מסירת הראיות ללקוח

חוקר בגידות מתעד את כל הפעולות שהוא ביצע ואוסף את כל הראיות לתיק שיועבר ללקוח. יש לזכור כי במידה והוחלט לצאת לדרך, יתכן מאד שהאמת תהיה לא נעימה ולכן הוא יבצע את מסירת הראיות ברגישות ויענה על כל שאלה. לאחר קבלת הראיות על הלקוח להחליט כיצד נכון מבחינתו לפעול ובכל מקרה יהיה לו חומר לגיבוי התחושות שלו.

מומלץ לקרוא

שאלות ותשובות בכל הקשור לחוקר פרטי בגידות

וודאו שהחוקר מחזיק ברישיון חוקר פרטי חוקי ובתוקף, בתעודת חבר בארגון החוקרים הפרטיים וברישיון למשרד חקירות. בחרו את החוקר המתמחה בתחום חקירות בגידה. 

לפרטים נוספים, כנסו לאתר גל חקירות.  

גל חקירות עובד בפריסה ארצית וגם בחו"ל.

צוות המשרד בגל חקירות מלווים את הלקוחות בכל שלבי העבודה ברגישות גבוהה, שקיפות מלאה וזמינות 24/7. המשרד מתמחה ומוביל בחקירות בגידה מעל 17 שנה. החקירות מתבצעות בחשאיות ובדיסקרטיות מוחלטת, בסטנדרטים מהגבוהים בתחום בארץ ובעולם. משרדנו מומלץ ע"י לקוחות בעקביות. 

בגל חקירות, המחיר נגזר ממספר פרמטרים, ביניהם: מספר החוקרים הנדרשים, משך הזמן שאורכת העבודה, המיקום הגאוגרפי שמתבצעת החקירה, הציוד בו משתמשים החוקרים, מורכבות המקרה ועוד. 

בפני החוקר יש מגוון רחב של אמצעים ביניהם: מצלמות מוסתרות, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, אמצעי מעקב משוכללים, קשרים אישיים בארגונים שונים ודרכי פעולה יצירתיות. פרטים נוספים באתר גל חקירות.

על פי עקרונות של אתיקה מקצועית החלים על חוקרים פרטיים, החוקר מחויב לשמור על נאמנות ללקוח, לשמור על דיסקרטיות מלאה, סודיות מוחלטת ואי חשיפת המידע שהשיג, אלא אם כן הלקוח נתן את אישורו או כאשר הוא מחויב לעשות זאת על פי החוק או בצו בית משפט. 

לפרטים נוספים, כנסו לאתר גל חקירות.

חוקר פרטי מנוסה ומקצועי יוכל להשיג ראיות קבילות בבתי המשפט כגון צילומים והקלטות סתר של בגידות ומסמכים שונים. הראיות קבילות בבית המשפט כל עוד הושגו לפי החוק ונמסרו לבית המשפט באמצעות דוח חקירה מפורט ממשרד חקירות בעל רישיון. 

אזורי השירות שלנו
הצפון

חיפה, נצרת, עכו, קיסריה

קריות, חדרה, זכרון יעקב

מטולה, רמת הגולן 

השרון

נתניה, הרצליה, רעננה,

כפר סבא, טייבה,

אום אל פחם, טירה,

עמק חפר

המרכז

ת"א, פתח תקווה,

רמת גן, ירושלים, מודיעין

ראשל"צ, חולון, בת ים 

הדרום

אשדוד, אשקלון, באר שבע, 

רהט, מצפה רמון, להבים

שדרות, עוטף עזה, אילת