מאמרים

העולם המודרני מביא עמו יתרונות וחידושים רבים וגם פתיחות גדולה בהרבה מאוד נושאים. אחד מהם, נושא שהיה טאבו במשך כל השנים הוא נושא הבגידה, כאשר אחד מבני הזוג אינו נאמן לשני או לשנייה. "קל יותר להיות מאהב מאשר בעל) "אונורה דה בלזאק), האמרה הזו מראה עד כמה קלה האצבע על הדק הבגידה.

המשך קריאה >>

לאחרונה יש טרנד חם של של חקירה וחשיפת מתחזים, זה הגיע לפריים טיים ומופיע בכל הערוצים. אבל האמת היא שמאז ומעולם הם קיימים, אותם שרלטנים, המתחזים למישהו או משהו אחר במטרה להשיג במרמה את מבוקשם.

עוד בימים הראשונים של ההיסטוריה, אנו יכולים לראות כי התחזות היא חלק מהאנושות…

המשך קריאה >>

כמה קשה לאדם או אישה לגלות שבן הזוג או האישה בגדו בהם, שיקרו והוליכו שולל. במקרים רבים לא מדובר בכעס או עלבון מהבגידה הפיזית, אלא דווקא על כל השאר, על מסכת השקרים, ההיעלמויות, הסיפורים והשדים שיצאו מן הבקבוק.

אחד הדברים שהכי קשה לצד הנבגד לקבל זה את העובדה שהוא חשד ולא עשה מאומה, שתחושת הבטן שלא הקשיב לה או האינטואיציה שהאישה לא התייחסה אליה, בסוף ניצחו, אבל לאחר תלאות רבות, ייסורים, לילות של בכי ודאגה.

המשך קריאה >>

אמת או שקר?! לפעמים השאלה הזאת היא כל מה שמפריד בין אשמת אדם לבין הוכחת חפותו. מה זה המכשיר הזה פוליגרף, איך הוא עובד והאם הוא בכלל אמין?

מדובר על  מכשיר שמתבסס על תנודות ותגובות בלתי רצוניות של אדם  כדי לבדוק אם הוא משקר או דובר אמת. המכשיר מתבסס על ההנחה כי כאשר אדם אינו דובר אמת מתרחשים בגופו ….

המשך קריאה >>

החיים זה לא תוכנית ריאלטי, לא סדרת מתיחות ופספוסים ולא כולם רוצים להיות כוכבים, בעיקר לא של סרט ממצלמה נסתרת.

בשנים האחרונות הכל מצולם, ברחובות, בגינות ציבוריות, בכבישים, בסופרים, בבתי כלבו וכו', הרבה מקומות מרושתים במצלמות אבטחה השומרות הן על הציבור והן על בעלי העסקים בעיקר מגנבה. רוב המצלמות גלויות וברורות אך ……

המשך קריאה >>

האזנות סתר – זבוב על הקיר

אוזניים לכותל, אם רק הקירות יכלו לדבר, זבוב על הקיר…

כל אלה משפטים שהיו רבה לפני שהטכנולוגיה יצרה את האפשרות להקשיב לכולם, בכל זמן ובכל מצב. היום כאשר כמעט כבר אין סודות וקשה לשמור עליהם, כאשר המיקרופונים זעירים ואפשר לשמוע literally   רפרוף כנפי פרפר ולא ספק לגרום לאפקט הפרפר….

המשך קריאה >>

תארו לכם שבוקר אחד אתם קמים וכל המידע של העסק שלכם נעלם. כל הסודות השיווקיים, השרטוטים והמסמכים שהכנתם לשם הגשה לפטנט, כל ה- Data  על לקוחות קיימים ופוטנציאלים, אסטרטגית השיווק, מבנה מחלקת התגמול והמכירות וכל המידע הפיננסי, הרווחים וההשקעות.

המידע הגיע לידיים זרות, פרוץ לכל דורש ולמרבה במחיר. מידע מסווג, מידע אינטימי או נתונים שאחרים לא יודעים. תארו לעצמכם בוקר שחור שכזה.

המשך קריאה >>

"גל חקירות – ייעוץ ומידע" – משרד חקירות מוסמך ועם 17 שנות ניסיון בתחום המתמחה בחקירות פרטיות בפריסה ארצית ובחו"ל. 

במשרד מועסקים חוקרים פרטיים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום. המשרד נותן שירותים בתחומים הבאים:

– חקירות בגידה ומעקבים

– חקירות כלכליות ומסחריות

– מודיעין עסקי וסקר סיכונים לארגון

– חקירת מעילות 

– בדיקת נאותות

– בריונות ברשת

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי