מאמרים

לאחרונה יש טרנד חם של של חקירה וחשיפת מתחזים, זה הגיע לפריים טיים ומופיע בכל הערוצים. אבל האמת היא שמאז ומעולם הם קיימים, אותם שרלטנים, המתחזים למישהו או משהו אחר במטרה להשיג במרמה את מבוקשם.

עוד בימים הראשונים של ההיסטוריה, אנו יכולים לראות כי התחזות היא חלק מהאנושות…

המשך קריאה >>

כמה קשה לאדם או אישה לגלות שבן הזוג או האישה בגדו בהם, שיקרו והוליכו שולל. במקרים רבים לא מדובר בכעס או עלבון מהבגידה הפיזית, אלא דווקא על כל השאר, על מסכת השקרים, ההיעלמויות, הסיפורים והשדים שיצאו מן הבקבוק.

אחד הדברים שהכי קשה לצד הנבגד לקבל זה את העובדה שהוא חשד ולא עשה מאומה, שתחושת הבטן שלא הקשיב לה או האינטואיציה שהאישה לא התייחסה אליה, בסוף ניצחו, אבל לאחר תלאות רבות, ייסורים, לילות של בכי ודאגה.

המשך קריאה >>

הביטוי "האזנות סתר" אולי נשמע כמו משהו שלקוח בעיקר מסרטי ריגול למיניהם, אך בפועל מדובר בעניין מציאותי והרבה יותר נפוץ ממה שרובנו היינו רוצים להאמין. 

המשך קריאה >>

תהליך איתור הנכסים דומה לרוב לתהליכה של חקירה משטרתית מקצועית – ביצוע מעקבים על פי הצורך, נבירה במסמכים רשמיים ותיעודים שונים, פנייה למוסדות בירוקראטיים במטרה לקבל מידע מהימן ועוד…

המשך קריאה >>

העולם המודרני מביא עמו יתרונות וחידושים רבים וגם פתיחות גדולה בהרבה מאוד נושאים. אחד מהם, נושא שהיה טאבו במשך כל השנים הוא נושא הבגידה, כאשר אחד מבני הזוג אינו נאמן לשני או לשנייה. "קל יותר להיות מאהב מאשר בעל) "אונורה דה בלזאק), האמרה הזו מראה עד כמה קלה האצבע על הדק הבגידה.

המשך קריאה >>

העידן הטכנולוגי הביא לחיינו מגוון רחב של יתרונות ושיפור באיכות החיים.
אולם, לצד היתרונות הרבים שהביאה עמה רשת האינטרנט והנוחות שמספקים לנו המחשבים והטלפונים הסלולריים בחיי היומיום, הרי שישנן גם תופעות שליליות ובלתי רצויות נלוות.
בשנים האחרונות ובמיוחד בימים אלה, אנו עדים לתופעה מסוכנת ההולכת ומתרחבת שהינה בריונות ברשת אינטרנט.

המשך קריאה >>

אמת או שקר?! לפעמים השאלה הזאת היא כל מה שמפריד בין אשמת אדם לבין הוכחת חפותו. מה זה המכשיר הזה פוליגרף, איך הוא עובד והאם הוא בכלל אמין?

מדובר על  מכשיר שמתבסס על תנודות ותגובות בלתי רצוניות של אדם  כדי לבדוק אם הוא משקר או דובר אמת. המכשיר מתבסס על ההנחה כי כאשר אדם אינו דובר אמת מתרחשים בגופו ….

המשך קריאה >>

הקידמה והשיפורים הטכנולוגיים מספקים בידי חוקר פרטי כלים ואמצעים מתקדמים לביצוע חקירות ומעקבים פיזיים ודיגיטליים בצורה יעילה. העידן הטכנולוגי בו אנו חיים מתאפיין בפעילות בהיקף רחב ברשת האינטרנט ובשימוש תדיר בטלפונים הסלולריים. מאפיינים אלה מביאים לשינויים בהגדרת המעקבים המבוצעים בידי בלש פרטי ובאופן הביצוע של חקירות פרטיות.

המשך קריאה >>

"ריגול תעשייתי" אמנם נשמע לרובנו כמו משהו שלקוח מסרטי מתח ופעולה, אך בפועל מדובר בבעיה ממשית עימה מתמודדים אינספור בעלי עסקים בארץ ובעולם. בעוד ריגול תעשייתי מוצלח עלול להטות משמעותית את הכף לטובת החברה המרגלת במסגרת התחרות העסקית בענף, מניעת ריגול מסוג זה היא מטרה מרכזית וחשובה של אינספור ארגונים ובתי עסק

המשך קריאה >>

החיים זה לא תוכנית ריאלטי, לא סדרת מתיחות ופספוסים ולא כולם רוצים להיות כוכבים, בעיקר לא של סרט ממצלמה נסתרת.

בשנים האחרונות הכל מצולם, ברחובות, בגינות ציבוריות, בכבישים, בסופרים, בבתי כלבו וכו', הרבה מקומות מרושתים במצלמות אבטחה השומרות הן על הציבור והן על בעלי העסקים בעיקר מגנבה. רוב המצלמות גלויות וברורות אך ……

המשך קריאה >>

האזנות סתר – זבוב על הקיר

אוזניים לכותל, אם רק הקירות יכלו לדבר, זבוב על הקיר…

כל אלה משפטים שהיו רבה לפני שהטכנולוגיה יצרה את האפשרות להקשיב לכולם, בכל זמן ובכל מצב. היום כאשר כמעט כבר אין סודות וקשה לשמור עליהם, כאשר המיקרופונים זעירים ואפשר לשמוע literally   רפרוף כנפי פרפר ולא ספק לגרום לאפקט הפרפר….

המשך קריאה >>

סקר סיכונים אבטחת מידע הוא הצעד הראשון והבסיסי ביותר לחברה על מנת ליישר קו עם הסטנדרט הנדרש בעולם הטכנולוגי בו מתנהל היום העולם המסחרי.

אם פעם הנכסים המרכזיים של כל חברה היו יושבים במחסנים הלוגיסטיים, בחנות או בארכיון המשרדי, כיום, למעט אולי אצל הסנדלר השכונתי, רוב הנכסים המסחריים של חברות ועסקים הם נכסים דיגיטליים.

המשך קריאה >>

תארו לכם שבוקר אחד אתם קמים וכל המידע של העסק שלכם נעלם. כל הסודות השיווקיים, השרטוטים והמסמכים שהכנתם לשם הגשה לפטנט, כל ה- Data  על לקוחות קיימים ופוטנציאלים, אסטרטגית השיווק, מבנה מחלקת התגמול והמכירות וכל המידע הפיננסי, הרווחים וההשקעות.

המידע הגיע לידיים זרות, פרוץ לכל דורש ולמרבה במחיר. מידע מסווג, מידע אינטימי או נתונים שאחרים לא יודעים. תארו לעצמכם בוקר שחור שכזה.

המשך קריאה >>

"גל חקירות – ייעוץ ומידע" – משרד חקירות מוסמך ועם 17 שנות ניסיון בתחום המתמחה בחקירות פרטיות בפריסה ארצית ובחו"ל. 

במשרד מועסקים חוקרים פרטיים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום. המשרד נותן שירותים בתחומים הבאים:

– חקירות בגידה ומעקבים

– חקירות כלכליות ומסחריות

– מודיעין עסקי וסקר סיכונים לארגון

– חקירת מעילות 

– בדיקת נאותות

– בריונות ברשת

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי