חקירות פרטיות

חקירות בפריסה ארצית

"גל חקירות – ייעוץ ומידע" – משרד חקירות מוסמך ועם 17 שנות ניסיון בתחום המתמחה בחקירות פרטיות בפריסה ארצית ובחו"ל.

במשרד מועסקים חוקרים פרטיים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום. המשרד נותן שירותים בתחומים הבאים (למידע נוסף, לחצו על שירות הנדרש):

צרו קשר:

בגידות בזוגיות

חקירות בגידה

משרדנו יכול לסייע לכם לפתוח גם בדף חדש בזוגיות שלנו. כאשר אנחנו מרגישים או חושדים שבן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו אנחנו לא צריכים להשלים עם רוע הגזרה. אנחנו יכולים להתמודד טוב יותר עם הבגידה של בן או בת הזוג שלנו על ידי כך שנדע האם הם באמת בוגדים בנו. פנייה לחוקר פרטי יכולה לעשות לנו סדר בבלגן ובכל החשדות שלנו. החוקר הפרטי יוכל לבצע מעקבים אחר בן או בת הזוג שלנו והוא יוכל לומר לנו תוך תקופה קצרה האם החשדות שלנו נכונים. החוקר יעשה זאת באופן דיסקרטי מאוד תוך שמירה על הפרטיות שלנו ועל צנעת הפרט. הוא יעשה זאת באופן שיאפשר לנו להחליט האם אנחנו רוצים להמשיך בקשר הזוגי שלנו או לא.

משרדנו יכול לסייע לכם מאוד לדעת את הסודות הכי כמוסים של בן או בת הזוג שלנו. אם לבן או לבת הזוג שלנו יש סודות ואנחנו חושדים שהם מסתירים מאתנו דבר מה אנחנו לא חייבים להסכים לחיות עם זה. חקירה פרטית דיסקרטית תוכל באמת ללמד אותנו האם בן או בת הזוג שלנו מסתירים מאתנו דברים אישיים והאם אנחנו צריכים להמשיך לחיות איתם בשיתוף. חקירה זו אולי תגלה לנו דברים לא נעימים אך היא תעניק לנו את הכוח לחיות את החיים שלנו מתוך בחירה ולא מתוך חוסר ידע.משרדנו

שמירה על העסק

משרדי חקירות - שמירה על עסק

משרדנו יכול לסייע לכם מאוד גם לשמור על העסק שלנו. העסק שלנו הוא מקור הפרנסה שלנו ושל העובדים שלנו. אם אנחנו חושדים למשל שאחד העובדים שלנו גונב מהעסק שלנו כסף או רכוש אנחנו יכולים לפנות לחוקר פרטי שיברר זאת בשבילנו. החוקר הפרטי יוכל להביא לנו הוכחות חותכות מצולמות האם העובד שלנו גונב מאתנו או לא.

משרדנו יכול גם לבצע עבורכם עבודות של ריגול או איסוף מודיעין אודות המתחרים שלנו בשוק. הערך הרב של עובדת בילוש זו יבוא לידי ביטוי ברווחים הכספיים שלנו ובהחלטות העסקיות שאנחנו נקבל בכל יום עסקים מחדש. חוקר פרטי מומחה יכול לסייע לנו להבין באופן הברור יותר מה טיב האנשים שאנחנו מעסיקים בעסק שלנו. החוקר יוכל לבצע עבורנו בדיקות רקע אודות העובדים שלנו כך שנדע האם כדאי לנו להעסיק אותם

קרובי משפחה אבודים

משרדי חקירות

פעמים רבות אנחנו יכולים לאבד את הקשר שלנו עם אנשים אהובים. איבוד קשר עם קרובי משפחה יכול להיות טראומה גדולה מאוד. כאשר איבדנו את הקשר עם קרוב משפחה שלנו אנחנו יכולים לפנות לחוקר פרטי שיחפש לנו אותו. חוקרים פרטיים יכולים לסייע לנו לאתר קרובי משפחה אבודים ולאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. כאשר נדע מה עלה בגורל בני משפחה שלנו שנעדרו נוכל לחדש אתם את הקשר או לפתוח בדף חדש בחיים שלנו בלי חרטות ובלי כאב.

כאשר אנחנו רוצים למצוא קרובי משפחה שאבד לנו איתם הקשר אנחנו צריכים להיות מוכנים להשקיע הרבה מאוד זמן וסבלנות. חוקר פרטי מומחה ידע להשתמש במגוון מאגרי מידע בארץ ובעולם בשביל למצוא את האנשים שחשובים לנו. פעמים רבות חוקרים פרטיים יודעים להצליב מידע ולעשות שימוש במידע ממקורות שונים כך שיהיה לו יותר יכולת למצוא את האנשים שאנחנו מחפשים תוך זמן קצר יותר. כאשר אנחנו מחפשים אנשים שאבד לנו איתם הקשר אנחנו צריכים להיות מסוגלים לחשוב באופן יצירתי איפה הם יכולים להיות בשביל שלחוקר הפרטי שנשכור יהיה קצה חוט.