חוקר פרטי בחיפה

גל חקירות – משרד חקירות המתמחה בחקירות פרטיות, שירותי חוקר פרטי , חקירת בגידות, מעקבים, חקירות כלכליות ,מסחריות, בינלאומיות, פליליות, בדיקת נאותות לפני הרכישה, סקר סיכונים בארגון, מודיעין עסקי , חקירת מעילות ובריונות ברשת.

המשרד כפוף למשרד המשפטים ומפוקח תחת חוק חוקרים פרטיים. המשרד פועל בפריסה ארצית כולל חיפה והסביבה.  

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

כאשר מחפשים חוקר פרטי לצורך מעקב או קבלת ראיות בדבר עבירה, בגידה או כל נושא בתיק כזה או אחר, יש לוודא כמה דברים חשובים, הראשון שבהם הוא כמובן מקצועיות ואמינות המשרד והשני הוא קרבה גיאוגרפית, הן ללקוח והן לאזור החקירה.

פנייה לחוקר פרטי בחיפה, לדוגמה, מאפשרת ללקוח לקבל יחס אישי מהשלב הראשון של ההיכרות ותיאום הציפיות, הוא יכול להכיר את צוות החוקרים שיעבוד על התיק שלו ולא להסתפק רק בפנייה טלפונית. הקרבה הגיאוגרפית חשובה מאוד כדי להרגיע את החששות ולהבין שהלקוח והתיק נמצאים בידיים טובות.

פנייה למשרד חקירות מאזור ספציפי מאפשרת גם ביטחון בכך שהחוקרים מכירים את השטח, את העיר וסביבותיה, את האוכלוסייה וההרכב העדין שלה, את מקומות הבילוי והמסתור וכד'. למשל, פנייה לחוקר פרטי בחיפה פותחת ללקוח גם נגישות לאזור הקריות, יערות הכרמל, המושבים והקיבוצים בחוף הכרמל וכל מה שנמצא מצפון, מדרום וממזרח לעיר.

במידה וכלו כל הקיצין ואדם או אישה פונים למשרד חקירות משמעות הדבר שיש צורך לפעול בצורה חשאית בסוגיה מסוימת. בין אם מדובר על חקירת בגידה, בה צד אחת מרגיש כי הצד השני אינו נאמן לו וישנה סבירות כי מתנהל רומן חשאי, בין אם מדובר על מעקב אחר אדם או פעילות ובין אם מדובר על איתור מידע או רכוש שנעלם נדרשת מקצועיות ודיוק של טובי החוקרים.

איתור החוקר הזה, אותו בלש שיפעל לילות כימים למען השגת ההוכחות החותכות והמדויקות ויעניק שקט נפשי ללקוח אינו דבר של מה בכך, ובכלל לא כל אדם יכול לעסוק בחקירות פרטיות, זהו תהליך מורכב הכולל לימודי הסמכה ארוכים,  מעבר בחינות לא פשוטות וגם אז יש צורך להתמחות 3 שנים לפחות במשרד מורשה עד לקבלת התעודה שאותה יש לחדש בכל שנה מחדש. משרד עצמאי ניתן לפתוח רק לאחר 5 שנות ותק ובאישור ועדה של משרד המשפטים, אותה ועדה שאמונה לפקח את משרדי חקירות מתוקף חוק בחוק "חוקרים פרטיים ושרותי שמירה, התשל"ב-1972."

חוקר פרטי בחיפה

תעודה של חוקר פרטי אינה עושה אדם חוקר טוב. נדרשים לו לחוקר חושים חדים במיוחד, כלים רגשיים וקשרי אנוש מצוינים, יכולת משחק ואלתור יחד עם מוסריות גבוהה ואישיות חדורת מטרה. זאת יחד עם כלים טכנולוגים ושיטות מחקר מגוונות מעניקות לו את האפשרות להתמקצע ולבנות לו ולמשרד מוניטין של מקצועיות והצלחות במגוון רחב של תיקים ומושאי חקירה:

  • חקירות משפחתיות כגון חקירות בגידה או חיים כפולים שמנהל בן/בת זוג, איתור ילדים מחוץ לנישואין או ילדים חטופים, איתור בני משפחה שנעלמו
  • חקירות כלכליות, איתור ממון שנעלם, בן או בת זוג שמסתירים או הבריחו רכוש, חשבונות בנק שצד אחד מסתיר מהשני וכד'
  • חקירות עסקיות אודות חברות פיקטיביות, אנשים שמעלו באמון לקוחות, גנבו או הבריחו הון, איתור חשבונות בנק פיקטיביים, התנהלות עסקית בלתי תקינה, עבירות צווארון לבן וכד'
  • חקירות מסחריות אודות מעילות בארגונים, תרגילי עוקץ וגניבות עובדים, כולל סקר סיכונים ושיטות הגנה
  • מעקבים דיסקרטים באמצעים שונים, אחר בני זוג בחשד בגידה, מעקב אחר חשודים, מעקב אחר מתחרים עסקיים ופעילות מעקב הדורשת מיומנות ומקצועיות.

אין זה משנה אם מחפשים חוקר פרטי בחיפה או בכל נקודה אחרת בארץ הדבר המשמעותי הוא למצוא את המשרד והחוקר שיעשה את עבודתו נאמנה וישיג את התוצאות הרצויות. הוכחות ומידע שיעניקו ללקוח את התשובות אותן הוא מחפש.

לאיתור חוקר פרטי בחיפה ניתן לפנות ל'גל חקירות' וליהנות ממשרד ותיק בעל מוניטין רב וניסיון עבודה בכל האזורים, בארץ ובחו"ל, תוך שימוש בטכנולוגיה מהמובילה בענף, דיסקרטיות מלאה וליווי צמוד של חוקרים מהטובים בתחום.