חוקר פרטי מחירים

גל חקירות – ייעוץ ומידע הינו משרד בעל ניסיון עשיר בחקירות וייעוץ, המתמחה בחקירות פרטיות, שירותי חוקר פרטי , חקירות בגידה, מעקבים, חקירות מסחריות ,כלכליות, פליליות , בריונות וירטואלית, סקר סיכונים בארגון, בדיקת נאותות ומודיעין העסקי. המשרד פועל בפריסה ארצית. 

חוקר פרטי מחירים

פנייה לחוקר פרטי אינה עניין של מה בכך, מדובר על השלמה עם כך שהגיעה העת לפעול ולהשיג ראיות על מנת לפתור מצוקה שקיימת. הפנייה אינה קלה ואין להקל בה ראש וחשוב להגיע למשרד מקצועי בעל מוניטין ושם דבר בענף.

כאשר מדברים על מחירים יש לקחת בחשבון שמדובר על שירות שאינו דומה לתחומים אחרים בהם יש מחיר קבוע מראש או מנעד מחירים. בעת גיבוש הצעת מחיר לעבודתו של בלש פרטי יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים וניואנסים אשר משתנים ממשרד למשרד ואין רמת מחירים אחידה.

חוקר פרטי עובד לילות כימים במטרה להשיג את הראיות והמידע המדויק והרלוונטי ביותר עבור לקוחותיו. חוקר פרטי עובד שעות רבות במעקבים ובהסוואה, מעקבים פיזיים ואיתור מידע במאגרים שונים. שעות רבות של עבודה מאחורי הקלעים ובמארבים, תחקורים, תשאולים ואיסוף מידע בעזרים שונים.

מאחר ומדובר על סוגים שונים ותחומי חקירה מגוונים אותם מבצע החוקר הפרטי, ברור שגם מחיר עבודתו משתנה בהתאם למורכבות, להשקעה, למשאבים שהוקצו וכמובן לאזור הגיאוגרפי ורמת הסיכון הנדרשת.

כדי לקבל מחירים לעבודתו של חוקר פרטי תחילה יש להגדיר את מהות הבעיה ומושא החקירה וההון האנושי שיופקד עליה, עלויות העזרים הטכנולוגים וכלל ההוצאות שיהיו במהלך העבודה. ישנה שונות בין סוגי התיקים והחקירות ומכאן גם שונות במחיר. מכיוון שתיק בגידה, אינו דומה לתיק מעילה עסקית, מעקב אחר עובד, קרוב משפחה או נער וכו', הגדרת המידע שיש לספק מסייעת רבות לתמחר את עלות העבודה ולגבש הצעת מחיר.

חשוב לציין כי כל לפני כל הצעת מחיר אשר ניתנת ללקוחות "גל חקירות" נבחנות העובדות והמשאבים שיש להקצות לתיק, כל מקרה נבחן לגופו ואין "הצעות מדף", הלקוחות מקבלים ליווי צמוד ומותאם אישית כבר משלב הצעת המחיר. 

חוקר פרטי מחירים