חקירות ביטוח

חקירות ביטוח

"גל חקירות – ייעוץ ומידע" משרד חקירות המתמחה בתחום חקירות ביטוח והונאה של  חברות ביטוח. חוקרי המשרד אמונים על איתור וזיהוי ניסיונות של מבוטחים להשיג הטבה כלכלית או זכויות ביטוחיות שלא כדין.

מהי הונאת ביטוח?

הונאת ביטוח היא למעשה תביעה המוגשת לחברת ביטוח, כאשר הלכה למעשה אין כל פגיעה ומדובר בתביעה כוזבת. חברות ביטוח נתונות להונאות בכל עת ועל מנת שלא לפגוע ביציבותן ושרידותן יש להן צורך לוודא האם התביעה מוצדקת או ניסיון להונאה.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

הדרך לאתר הונאה היא בסיוע של אנשי מקצוע המתמחים בחקירות ואיתור מידע או איתור ראיות לחשדות. צוות החוקרים המיומן והמקצועי של "גל חקירות – ייעוץ ומידע" יחד עם עורכי דין המומחים בתביעות הביטוח, מכירים היטב את עולם הביטוח ואת הניסיונות המגוונים להוציא בזדון כספים מחברות ביטוח.

לצוות כלים ומתודולוגיות חקירה לזיהוי סימנים מחשידים לקיומה של הונאה. איסוף מידע קריטי, בחינת הראיות לעומקן, ניתוח תיק התביעה תוך דקדוק בכל פרט.

חוקרים פרטיים האמונים על חקר האמת, מבצעים חקירה סמויה במטרה לבדוק את מהות התביעה, אמנם עם השנים ההונאות הופכות ליותר מתוחכמות אך גם הכלים, השיטות והמיומנות של החוקרים מתפתחת. 

החוקרים מזהים תביעות שלא כדין במקרים מגוונים לרבות: תביעות רכב ורכוש כאשר נחשפות עובדות כי הפריצה בוימה ע"י בעלי העסק, הבית או הרכב, מקרים של גניבת רכב בהזמנה, ביום תאונה בין אם תאונת דרכים או כל תאונה אחרת למטרות אבדן כושר עבודה או פיצוי כספי, תביעות של רשלנות רפואית שנתגלו כחסרות שחר,  ועד מקרים חמורים של ביום שריפה והצתה מכוונת.

מהו תפקידו של חוקר פרטי בהונאת ביטוח?

חוקר פרטי אמור לספק לחברת הביטוח את המידע האמין והמעודכן אודות תביעתו של אדם לקבלת פיצוי. מאחר ש דובר על סכומי כסף גדולים לעיתים גדולים מאוד, על חברת הביטוח להיות בטוחה מעבר לכל ספק שאין כאן תביעת שווא.

גביית הראיות, עדויות ובניית התיק כנגד מגיש התביעה המפוברקת נעשית באמצעים שונים לרבות איסוף מידע מהאינטרנט ומרשתות חברתיות, תשאול אנשים בסביבת האדם, מעקבים, צילומים וכל אותן שיטות מקצועיות של חוקרים פרטיים מומחים.