בלש פרטי

בלש פרטי בפריסה ארצית

גל חקירות – ייעוץ ומידע הינו משרד ותיק בבילוש וייעוץ, המתמחה בחקירות פרטיות, מעקבים, חשיפת בגידות, חקירות מסחריות ,פליליות, כלכליות, בריונות ברשת, סקר סיכונים בארגון, בדיקת נאותות ומודיעין העסקי. המשרד פועל בפריסה ארצית. 

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

חוקר פרטי במשרד חקירות מנוסה ומקצועי מבטיח ללקוחות שקט נפשי שהפעילות תתבצע על הצד המקצועי והמדויק ביותר. 

השרותים שלנו:

בלש פרטי לבגידות

חקירות בגידה, חשיפת חוסר נאמנות של בן או בת זוג, התרועעות עם גברים או נשים אחרות, מעקב אחר פעילות חשודה של אחד מבני הזוג, העלמת רכוש של צד אחד ועוד היבטים משפטיים. 

מעקבים 

ביצוע מעקבים באמצעות טכנולוגיה משוכללת לתחומים שונים.

מעקב אחרי בן זוג שבוגד ע

חקירות כלכליות בסיוע בלש פרטי 

מידע כלכלי מפורט על עסק או אדם לפני משא ומתן או סיבה אחרת 

חקירות עסקיות ועבירות כלכליות

איסוף ואיתור מידע פיננסי הקשור לישות עסקית או על אדם ספציפי. מידע הקשור להעלמת כספים ונכסים, מוטבים, איתור חשבונות עלומים בבנקים בארץ ובחו"ל, איתור נכסים ורכוש שהוברחו, אנשים שמעלו וכל מה שקשור להיבטים פיננסים וכלכליים.

חקירות מסחריות 

חקירות הקשורות להיבטים ארגוניים, בדיקה וגילוי מעילות וגנבות של עובדים בארגון,  בחינה ויישום של אפשרויות הגנה בפני סיכונים עתידיים, זאת באמצעות סקר סיכונים והטמעת נהלי אבטחה בכל המישורים.

חקירות מסחריות ע

מודיעין עסקי בסיוע בלש פרטי 

אינפורמציה עסקית הנאסף מהמתחרים בצורה חוקיץ כחלק מתכנית אסטרטגית של עסק.

בריונות ברשת  

חקירות בנושאים של בריונות וירטואלית ואלימות סייבר, כל מה שקשור לאלימות מילולית והשפלות באינטרנט ועד לאיתור גורמים אלימים ופוגעניים המאיימים על אדם או מוסד.

ביצוע חקירות פליליות 

מציאת הוכחות ומידע קונקרטי אודות ביצוע פשעים ועבירות פליליות. החל מעבירות "צווארון לבן", סחיטה ואיומים, אלימות בתוך המשפחה התעללות בילדים ובקשישים ושאר עבירות חמורות הדורשות בדיקה יסודית ודיסקרטית.

רקע על עולם הבלש הפרטי

חשאיות ודיסקרטיות

בלש פרטי מבצע את עבודתו בחשאיות ובדיסקרטיות במטרה לאסוף פרטים ולהגיע למידע בדרכים חוקיות, אך שאינן גלויות לעין. 

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

בלש פרטי מצליח להגיע למידע שאנשים מנסים "לקבור עמוק" או להגיע לחקר האמת באמצעות כלים ייחודיים, ריגול והסוואות.

כישורים אישיים

עבודתו של הבלש מתבצעת בעיקר דרך מעקבים ואיתור מידע באמצעים שונים. הוא משתמש הן בכלים "מסורתיים" הדורשים חריפות ויצירתיות מחשבתית, זיכרון לפרטים, יכולת אלתור גבוהה ותקשורת בין אישית מצוינת והן שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובציוד משוכלל וחדשני. 

שימוש במקורות מידע

בלש פרטי גם נעזר במקורות מידע גלויים, באינטרנט, ברשתות חברתיות ובמאגרים שונים וחוקיים, כל מה שדרוש זה אינטואיציה, היגיון בריא וסבלנות.

רישיון בלש מטעם משרד המשפטים

מאוד קוסם להיות בלש פרטי אך לא כל אדם רשאי לעסוק בתחום ונדרש רישיון מטעם משרד המשפטים והסמכה שאורכת שנים עד שניתן לפתוח משרד עצמאי. 

בלש פרטי – תחום העיסוק

בלש פרטי מבצע תצפיות ומעקבים שיכולים להמשך שעות רבות ואף ימים ולהתפרס על ערים שונות ואף מדינות ויבשות, עד אשר המידע והראייה הנדרשת מושגת.

שירותיו של בלש פרטי נדרשים במקרים רבים ומגוונים, הן בחיי היום יום כאשר אדם חושד כי אשתו בוגדת בו, אישה אשר מעוניינת לבדוק האם בעלה נאמן לה, אימות פרטים אודות אדם כזה או אחר, בדיקת רקורד של עובד או אדם שמצטייר בחוסר אמינותו, הורים המעוניינים לוודא את ביטחונם של בני הנוער שלהם וכד' והן במגזר העסקי, מעילה בארגון, הפרת אמונים או גנבת מידע או ממון בעסק. בלש פרטי יכול להגיע למידע שאדם רגיל אינו יכול לעשות זאת לבדו.

מעקב מבוצע גם כדרך להשגת הוכחות בדבר ביצוע עברה והרשאה או לחלופין זכאות, המידע אותו מספק החוקר קביל בבית משפט וזאת סיבה נוספת שעבודתו מחויבת במקצועיות, דייקנות ודיסקרטיות מלאה, זאת מבלי לפגוע בפרטיותו ובכבודו של מושא המעקב וללא הטרדתו.

במידה ויש צורך בעבודתו של בלש פרטי, אתם מוזמנים לפנות למשרד חקירות ותיק ובעל מוניטין בענף. משרד "גל חקירות" מעסיק חוקרים וחוקרות מורשים, מיטב המוחות שיסייעו לכם להשיג את המידע והראיות האיכותיות והמדויקות לכם.

English