בגידה – תקשיב לבטן !

כמה קשה לאדם או אישה לגלות שבן הזוג או האישה בגדו בהם, שיקרו והוליכו שולל. במקרים רבים לא מדובר בכעס או עלבון מהבגידה הפיזית, אלא דווקא על כל השאר, על מסכת השקרים, ההיעלמויות, הסיפורים והשדים שיצאו מן הבקבוק.

בשיתוף: עמי ג'רבי – גל חקירות 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
בגידה - תקשיב לבטן

אחד הדברים שהכי קשה לצד הנבגד לקבל זה את העובדה שהוא חשד ולא עשה מאומה, שתחושת הבטן שלא הקשיב לה או האינטואיציה שהאישה לא התייחסה אליה, בסוף ניצחו, אבל לאחר תלאות רבות, ייסורים, לילות של בכי ודאגה.

אבל יש דרך לקצר תהליכים, יש דרך לחסוך את מסכת הייסורים ובעיקר את הבושה, מה שכולם יודעים ורק הנבגד לא. כולם שותפים לשקר והנבגד חי באופוריה שהכל בסדר ותחושת הבטן, היא מאומה, תחושה שאין לתת עליה את הדעת.

חושדים שבן או בת הזוג בוגדים בכם? אל תישארו אדישים, הקשיבו לבטן ותעשו מעשה. ישנן דרכים רבות לאשש את החשד, אך, לעיתים הפחד מהאמת או מההשלכות מונע מהנבגד לקום ולגלות.

הסוגיה הראשונה עמה צריך להתמודד, היא מה יקרה לאחר הידיעה. מומלץ לעשות זאת עם אנשי מקצוע המתמחים בטיפול רגשי. הגילוי יכול לחולל שמות בנפשו של הנבגד וחשוב להיות חזקים ומוכנים. הבנייה הרגשית תסייע בכל התהליך לאחר הגילוי ותכניס ביטחון עצמי ואומץ לקבל החלטות.

לשלב המעקב או איסוף הראיות חשוב להגיע במצב רגשי איתן. אפשר לעשות את המעקב לבד, לבדוק את המיילים של מי שחושדים בו, לבדוק את הפרסומים ברשתות החברתיות, לנסות לדלות מידע מהטלפון, למרות שבאופן וודאי המכשיר לא יישאר לרגע ללא השגחה.

חשוב להדגיש כי מי שיש לו מה להסתיר, יעשה הכל כדי להסתיר, החכמה היא לקרוא את צעדיו קדימה ולהתמיד בחיפוש. אפשר לבדוק את ההוצאות, חשבוניות ופלט של כרטיסי האשראי, לראות רכישות שלא קשורות לאחזקת הבית, בילויים שהוסתרו ורכישות שלא נראות הגיוניות.

מעטים האנשים שיודעים להסתיר היטב את עקבותיהם, רוב האנשים גם אם בוגדים ואפילו כאלה שבגדו יותר מפעם אחר, אינם בעלי חשיבה "קרימינלית" שמטשטשים את עקבותיהם בצורה מוחלטת ולכן, קל לעלות עליהם ולמצוא מידע, צריך רק לחפש להיות נחושים.

לעיתים רבות, שלב החיפוש איסוף המידע הוא סיזיפי ותובעני, הנבגד מרגיש שהוא נשאב לחור שחור שגוזל ממנו את הזמן, האנרגיה ואת שמחת החיים, זה בנוסף לעלבון ולעצב הגדול. לכן ניתן להעביר את השלב הזה, שלב המעקבים והשגת הראיות לאנשי מקצוע.

פנייה לחוקר פרטי בגידות משחררת את הלקוח או הלקוחה להתנהלות תקינה של חייו, הרי ברוב המקרים הצד הנבגד צריך להמשיך ללכת לעבודה, לנהל שגרה, לטפל בילדים ולהראות שלא עובר עליו כלום, כדי שהצד השני לא יסתיר טוב יותר את מעשיו.

ליווי של אנשי מקצוע הבולשים אחר הצד הבוגדני ומספקים ראיות, מידע, תמונות ופרטים אודות התיק שבידיהם, משחרר את הצד הנבגד לתכנן את הרגע שאחרי הגילוי, ללקק את הפצעים ולבנות אסטרטגיה בליווי אנשי מקצוע, עורכי דין או מגשרים זוגיים.

החוקרים הפרטיים מספקים ראיות חותכות בתיק הבגידה, יש להם דרכים חוקיות לבנות את התיק ולקבל מידע מדויק ועדכני, הכולל שמות, מקומות וזמנים. יש לחוקר אפשרות להציג תמונות שמספרות את הסיפור ולספק את אותם הנתונים שלא ישאירו מקום לספק.

אודות הכותב
עמי גרבי: חוקר פרטי

הכותב הוא עמי ג'רבי: חוקר פרטי, מייסד ומנכ"ל "גל חקירות" – משרד חקירות מוסמך עם מעל 20 שנות ניסיון המתמחה בחקירות בגידה בפריסה ארצית ובחו"ל.

האם המאמר עניין אותך?

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי