חקירות אישות

מומחים בחקירות אישות בפריסה ארצית

גל חקירות – משרד חקירות מוסמך וותיק בפריסה ארצית , מעל 20 שנות ניסיון בתחום. 

המשרד מתמחה בחקירות אישות,  מעקבים אחר בן זוג או בת זוג בפריסה ארצית. 

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

חקירות אישות, הידועות יותר בשמן חקירות בגידה, הן התיקים המובילים בכל משרד חקירות. אלה הן חקירות מעמד אישי, בהן צד אחד חש נבגד וחושד כי הצד השני מנהל רומן מחוץ למערכת היחסים.

מדובר על חקירות רגישות ביותר, מלאות אמוציות ויצרים הדורשות שיטות פעולה ומעקב ייחודיות. טכניקות השומרות מחד, על כבוד הלקוח שהוא הצד הפגיע והפגוע ומאידך על כבוד מושא המעקב, שלפי החוק חייבים לשמור עליו. החוקר תפקידו לספק מידע והוכחות ולא לשפוט או לבקר את הנעקב.

חקירות אישות מתחילות תמיד עם תחושת בטן של אחד הצדדים, הוא חש כי בן או בת הזוג אינם כתמול שלשום, רמת החשאיות עלתה, המראה החיצוני השתנה, היעדרויות רבות יותר ודיסקרטיות סביב החיים הפרטיים ועוד סימנים מחשידים.

הטלפון לבלש פרטי תמיד מעורר חשש, לשתף את המצוקה עם אדם זר, להודות באיזה שהו כשלון ולהכניס משרד חקירות לחיים הפרטיים ולחדר המיטות. זאת הסיבה שעל החוקר שפוגש את הלקוח לראשונה להיות אמפתי וענייני, לקבל את כל המידע ולתת לו הרגשה שהתיק שלו בראש סדר העדיפויות ושהוא בידיים טובות ומקצועיות.

חקירות אישות

החוקר האמון על הבאת ההוכחות והעובדות בשטח הינו חוקר מורשה, אשר למד והוסמך לפי חוק "חוקרים פרטיים ושרותי שמירה, התשל"ב-1972", חוקר אשר נמצא בפיקוח תמידי ובכל שנה מחויב מחדש לחדש את רישיונו. זה מראה על אופיו של התחום וההבנה כי מדובר בדיני נפשות ועל החוקר להיות רגיש לחיסיון ולמעמד אותו הוא חוקר.

מלבד ההבנה כי עליו להיות חשאי על החוקר לגלות תושייה וגמישות מחשבתית ולהיות יצירתי הן בדמויות שהוא מגלם under cover והן בכישרון האלתור שלו. הוא חייב להתחבב על הבריות כדי לספק מידע אמין והוכחות בשטח ולכן חייב להיות בעל כישורי שיחה ותקשורת בין אישית גבוהה.

במהלך המעקב עושה החוקר שימוש בטכניקות וטכנולוגיות שונות. הוא נעזר בכל הכלים החוקיים העומדים לרשותו, החל ממעקב סמוי אחר הבוגד ואיסוף מידע על הדמות עמה הוא בוגד, איתור פרטים אישיים ואינטימיים, תיעוד מפגשים במצלמה ובוידאו, ללא פגיעה בכבוד הנעקבים, בדיקת מידע במאגרים ורשתות חברתיות ובניית תיק ראיות והוכחות ברור וחד משמעי.

 

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

במהלך חקירות אישות צצים ועולים נושאים נוספים אותם החוקר מציף ומתעד. ישנה אפשרות של ניהול חיים כפולים וילדים מחוץ לנישואים, ישנם מקרים של הברחת רכוש, הסתרת נכסים והעלמת חשבונות בנקים מהצד הנבגד, את כל אלה מתעד החוקר במיומנות רבה ותוך שימוש בכלים החוקיים עומדים לרשותו.

כאשר מעוניינים לחקור בגידה או חוסר אמון מצידו של בן זוג, הדרך הנכונה לפעול היא פנייה למשרד חקירות מורשה, בעל מוניטין וניסיון מוכח בתחום. משרד בו מועסקים בלשים פרטיים איכותיים העושים שימוש בכלים החדשים ביותר, ממש כמו משרד החקירות הוותיק "גל חקירות" משרד חקירות המספק שירות מקצועי ללא פשרות.