משרד חקירות

גל חקירות: משרד חקירות בפריסה ארצית ובחו"ל

גל חקירות – ייעוץ ומידע הינו משרד ותיק בבילוש וייעוץ, המתמחה בחקירות פרטיות, שירותי חוקר פרטי , מעקבים, חשיפת בגידות, חקירות מסחריות ,פליליות, כלכליות, בריונות ברשת, סקר סיכונים בארגון, בדיקת נאותות, חקירת מעילות ומודיעין העסקי. המשרד פועל בפריסה ארצית. 

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

משרד חקירות

משרד חקירות הוא המקום למי שמבקש לאתר מידע, למצוא הוכחות, לקבל תשובות והכל בדיסקרטיות וביעילות.

משרד חקירות מורשה מבצע מעקבים סמויים בשיטות שונות ובאמצעות כלים מגוונים, הן ברמה הגלויה תוך שימוש במאגרי מידע, רשתות חברתיות, אינטרנט וכד' והן ברמה הסמויה ע"י ריגול והסוואה, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית וציוד מתקדם.

לא כל חוקר יכול להקים משרד חקירות ונדרש ותק וניסיון על מנת להיחשב משרד חקירות מורשה, זה מראה על רצינות הענף, שמירה על איכות ללא פשרות ועל הקפדה יתרה שהכל יתנהל לפי הנהלים.

המטרה העליונה היא להשיג מידע במקרים בהם המבקש לא מצליח לבדו, דהיינו בתיקים בהם נדרשת יד ועין מקצועית, המקרים הם רבים וכוללים גם היבטים אישיים וגם עסקיים. משרד חקירות מבצע את איסוף המידע הנדרש ומגבש תיק הוכחות מקצועי במגוון סיטואציות כגון:

  • מעקב אחר בן או בת זוג שאינם נאמנים, איתור בגידות, פעילות שקרית וחשודה של בן או בת זוג
  • העלמת רכוש בתוך המשפחה, במהלך משפט גירושין, צוואות וכד'
  • איתור אנשים, מעקב אחר עקבותיהם של בני משפחה אבודים
  • איתור מידע והוכחות בנוגע לעבירות מרמה, חקירות כלכליות ועבירות עסקיות
  • בדיקה וגילוי מגניבות עובדים ומעילות בארגונים
  • אלימות ברשתות האינטרנט השונות, בריונות וטרור סייבר

בפנייה למשרד הוותיק והמקצועי "גל חקירות" הלקוחות יכולים להיות רגועים שהגיעו למשרד מוביל בתחומו, עם צוות איכותי מאין כמוהו. משרד אשר חרת על דגלו לפעול במסירות ללא פשרות להגיע לחקר האמת תוך שמירה על החוק וכבוד האדם. צוות "גל חקירות" עובד לילות כימים לספק ללקוחותיו את השירות המקצועי והתוצרים האיכותיים ומדויקים, תוך שמירה על האתיקה של המקצוע ודרישות החוק.

התנאים לקבלת היתר לפתיחת משרד חקירות

בארץ מוסדרת פעילות משרדי החקירות באמצעות חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה תשל"ב ב-1972.

התנאים לקבלת רישיון חוקר פרטי בארץ הם 3 שנים סטאז' במשרד חקירות, תחת השגחה האישית של בעל המשרד ובהיתר היחידה לרישוי חוקרים במשרד המשפטים. לאחר שנה וחצי מיום תקופת הסטאז' יש להיבחן למבחן הסמכה של משרד המשפטים.

נדרש ותק של חמש שנים כחוקר פרטי מורשה כדי לקבל היתר בעל משרד חקירות. 

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי