חוקר פרטי במרכז

גל חקירות - משרד חוקרים פרטיים במרכז שפועל בפריסה ארצית

המשרד הינו מוסמך וותיק המתמחה בחקירות בגידה, שירותי חוקר פרטי, מעקבים, חקירות בינלאומיות, פליליות, כלכליות ומסחריות, חשיפה ומניעת מעילות בארגון, מודיעין עסקי, סקר סיכונים בארגון, בדיקת נאותות ובריונות ברשת.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

מה חשוב לבדוק כשפונים לחוקר פרטי

כאשר פונים לחוקר פרטי יש לוודא שמדובר בחוקר מוסמך אשר עבר את תהליך ההסמכה הכולל לימודים תובעניים והסמכה של 3 שנים במשרד מורשה תחת עינו הפקוחה של מנהל המשרד. גם אז לא ניתן הרישיון אלא לאחר מעבר בחינות הסמכה מטעם משרד המשפטים. מאחר וענף החקירות הפרטיות מעוגן בחוק חוקרים פרטיים ושרותי שמירה, התשל"ב-1972 גם לאחר מעבר הבחינות לא ניתן לפתוח משרד פרטי ויש צורך ב-5 שנים נוספות של עבודה פעילה במשרד מורשה.

הפיקוח האדוק אינו מסתכם רק בכך, על החוקר לחדש בכל שנה את רישיון החוקר שלו, זאת כדי לפקח צמוד על אמינותו ואמות המוסר שלו ולוודא שאין נגדו תיקים או האשמות. על חוקר פרטי להיות ערכי ומוסרי ביותר מאחר ולעיתים קרובות העיסוק שלו גובל בדיני נפשות. עליו לשמור על אמון הלקוחות שלו ולעבוד בדיסקרטיות ורגישות לנושא אותו הוא חוקר וכן לשמור על כבוד הנחקר ופרטיותו. עליו גם לשמור על החוק ולא לבצע עבירות פליליות כגון התחזות לאיש רשויות החוק, התחזות לגורם רשמי, לבצע האזנות סתר וכד'

חוקר פרטי במרכז

תחומי העיסוק של חוקר פרטי

חוקר פרטי במרכז אינו עוסק רק במעקבים ואיתור בגידות, השירותים אותם הוא מספק הנם רחבים ונוגעים הן בחיים פרטיים והן בחיי עסקיים של אנשים וארגונים.

  • בתיקים האישיים חוקר פרטי אמון על איתור בגידות וחוסר נאמנות מצד בן זוג, בדיקה האם מתנהלים חיים כפולים, הבאת הוכחות להתנהלות רומנטית מחוץ למערכת הזוגית, מעקב אחר רומן או רומנים מתמשכים.
  • איתור מידע אודות בני משפחה שעקבותיהם אבדו, ילדים חטופים או זנוחים, איתור הורה שברח וכד'
  • מעקב אחר בן זוג שלא מנהל רומן מיני אך חי חיים סודיים, מעלים כספים או משקר למשפחתו
  • חקירות בנושא אלימות אינטרנטית, פשעים וירטואליים ופגיעות סייבר, איתור והבאת הוכחות לפעילות הפוגענית.
  • חקירות כלכליות הקשורות לעסק או לבעל עסק, חוסר יושרה, העלמות מס, איתור מידע אודות אדם או ישות עסקית הפועלים המרמה (איתור כספים, הרשאות, נכסים ומוטבים עסקיים, חשבונות בנק בארץ ובעולם, איתור רכוש ונכסים שהוברחו לחו"ל וכד').
  • חקירות מסחריות הקשורות לארגונים גדולים, איתור מעילות וגנבות מחד והגנה מפני סיכונים ארגוניים כאלה ואחרים, אבטחת מידע מפני מעילת עובד, גניבת מידע רגיש, ריגול תעשייתי וכד'
  • לחוקר פרטי תפקיד חשוב ביותר כאשר מבקשים להוכיח עברות פליליות ויש צורך במידע מדויק וחד משמעי. חוקרים מבצעים לא פעם מעקבים ואיתור מידע במסגרת חקירה פלילית כפי שמוגדרות בחוק, בדיקה של הונאות ומעילות, העלמת הון ועבירות "צווארון לבן", סחיטה ואיומים, אלימות בתוך המשפחה בילדים ובקשישים ושאר עבירות חמורות הדורשות בדיקה יסודית ודיסקרטית.

הפניה לחוקר פרטי במרכז

הפנייה לחוקר פרטי דורשת מהפונה תעצומות נפש, להבין שהגיע הזמן לפעול, לעקוב ולהשיג מידע חשוב ודיסקרטי. הפנייה ברובה היא בענייני אישות כגון בגידה, מעקב, מעילה, חוסר נאמנות ועוד.

חוקר פרטי מקבל פניות שונות ומגוונות שבמכנה המשותף להן הוא הצורך בחקירה דיסקרטית ורגישה והשגת מידע חשאי אודות אדם או מוסד.

חוקר פרטי במרכז מעניק שירותים לאנשים הן בעיקר מהמרכז המעוניינים להגיע ולפגוש את החוקר במשרדו, לראות את איכות כח האדם שהוא מעסיק ולבחון את אמינותו וכן אנשים שאינם מהמרכז אך מעוניינים בחוקר מקצועי באזור ספציפי במרכז הארץ, כזה אדם שמכיר את הסביבה ומקומות הבילוי והמסתור, אדם שמכיר את האוכלוסייה והתמהיל המורכב שלה.

פנייה לחוקר פרטי הינו צעד משמעותי ורק משרד חקירות מוסמך, ותיק ורב ניסיון יכול לספק ללקוחות שקט נפשי שהתיק שלהם מתנהל בצורה המקצועית, הדיסקרטית והיסודית ביותר.

בפנייה ל"גל חקירות" אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למשרד הנכון במרכז עם החוקרים המנוסים בתחומם, צוות שיפעל במסירות, בחשאיות ובכבוד רב. תוך הקפדה יתרה על דרישות החוק, האתיקה והמוסר במטרה להביא את התוצרים והמידע היסודי והמדויק בתיק שלכם.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי