חקירה כלכלית גירושין

"גל חקירות": מובילים בתחום חקירה כלכלית במהלך גירושין

גל חקירות – ייעוץ ומידע הינו משרד חקירות ותיק ומנוסה בפריסה ארצית ובחו"ל, המתמחה בחקירות פרטיות  בתחום חקירות כלכליות בתיקי גירושין.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי 

חקירה כלכלית גירושין

הליך גירושין הינו מורכב ועשוי לעורר תחושות ורגשות קשים, במיוחד גירושין בעקבות בגידה.

על מנת לצאת לדרך חדשה ללא פגיעה קשה ומאבקי כוח, הרי שיש לוודא כי חלוקת הנכסים והממון הינה צודקת והוגנת וזאת באמצעות הגעה להסדר כלכלי המתבסס על תמונת מצב נכונה ואמיתית.

הליך גירושין המלווה בסכסוך, עלול להוביל את הצדדים להסתיר נכסים ולהציג מצגת שווא בנוגע למצבם הכלכלי וזאת על מנת שלא לחלוק ברכוש ולחמוק מחלוקה הוגנת.

הפתרון במצבים אלו הינו ביצוע חקירה כלכלית טרם הפרידה המסייעת להגעה למשא ומתן בעמדה חזקה ומהווה ראיה חשובה במידה ובני הזוג יגיעו לערכאות משפטיות.

שיטות חקירה כלכלית יעילות להשגת ראיות וקבלת תמונת מצב מהימנה בתיקי גירושין

חוקר פרטי בתיקי גירושין מבצע חקירות בכדי לחשוף:

  • תמונת מצב מדויקת, מלאה ומפורטת אודות הנכסים שנמצאים בבעלות בן או בת הזוג, חשבונות בנק, זכויות ביטוח, נדל"ן בארץ ובעולם, קופות גמל, קרנות פנסיה, מניות ואופציות עתידיות ועוד.
  • איתור העברת רכוש לקרובי משפחה 
  • חשיפת ניסיונות מרמה והונאה 

שמירה על זכויות מהותיות ואינטרסים חיוניים

חקירות תיקי גירושין הינן תחום מורכב הדורש רגישות ומיומנות גבוהה. חקירה כלכלית בידי משרד חקירות תבטיח מיצוי זכויותיכם והגנה על האינטרסים המהותיים שלכם במהלך גירושין. בנוסף, חוקר פרטי מלווה את בן או בת הזוג באופן צמוד לאורך כל שלבי החקירה ומסייע במקרים של חיזוק עילת הגירושין, הוכחת בגידה, סרבנות גט, קביעת משמורת , קביעת מזונות ועוד.

לסיכום, השגת ראיות חותכות וברורות לגבי התנהלות פסולה, מכל סוג שהוא, של בן או בת זוגכם, תאפשר לכם לנהל את תיק הגירושין בצורה נכונה שתבטיח מיצוי זכויות ושמירה על אינטרסים חיוניים.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי