עצמאית בשטח – סיפורי חקירות מרתקים

investigation Story - 2

הערה: הסיפור אמיתי – שמות בדויים…. המקרים אשר נחשף אליהם אנוכי במסגרת עבודתי כחוקר פרטי מגוונים מאוד אך פעם בכמה זמן מגיע תיק אשר משאיר בי צלקת וגורם לי לחשוב על האמת שנחשפת ללקוח, כך הרגשתי עם שני….

מטעמי חיסיון השמות ונקודות הציון שונו בכדי למנוע אי אלו פרטים מזהים. 

שני יצרה עימי קשר טלפוני ולדבריה ביצעתי עבודה לחברה טובה שלה, ברצונה לבוא להתייעץ. שני נכנסה למשרדי כשהבטתי בשעון שעל הקיר ותהיתי האם היא הקדימה בחצי שעה או שהייתה לחוצה להגיע לשיחה, פיניתי את השולחן והתחלנו לשוחח. "אני מאוד חרדה לבת שלי גל, היא אומנם כבר יצאה מהגיל שאני יכולה להגיד לה מה לעשות, בת 22 שממתינה ללימודי הנדסה בטכניון. ילדה מבריקה, חכמה ויפה מראה. לדבריה היא ממלצרת בשעות הלילה ומזה שלוש פעמים בשבוע היא יוצאת מהבית לקראת ערב וחוזרת בשעות הבוקר המוקדמות. אין לנו מצוקה כלכלית ותמיד אביה ואני רומזים לה כי נעזור לה בתשלומי הלימודים ובשכר הדירה כשתרצה, אין לה צורך לעבוד שעות רבות במלצרות", בתגובה תמיד אמרה "בלילה מרוויחים חמישים אחוזים יותר". 

המשיכה האמא ואמרה, "השבוע בשעות הבוקר יצאנו גל ואני לארוחת בוקר באחד מבתי הקפה בשכונת מגורינו, פתאום גל נכנסה לשירותים ובמכשיר הטלפון שלה התקבלה שיחה, פתחתי את התיק בכדי לראות מי מתקשר וראיתי מעטפה מלאה במזומנים אדומים". כאשר זו שבה לארוחת הבוקר כבר לא יכולתי לאכול כלום, מיהרתי לשוחח על כך עם אביה, חיפשנו משרד חקירות והחלטנו להיעזר בשירותים שלך. 

סיפורי חקירות - 1

ביקשתי משני לנהוג כרגיל ולהמתין מספר ימים עד אשר נגיע לחקר האמת. למחרת בשעות אחר הצהריים התמקמנו למעקב. לאחר שעה קלה יצאה גל מהבית, זו נכנסה לרכבה ויצאה מאזור מגוריה, המעקב היה דינמי… ביציאה מהעיר הספקנו לראות כי גל אספה בחורה בת גילה ואלו החלו בנסיעה. לאחר 40 דקות הגענו לחניון, גל וחברתה יצאו מהרכב והמתינו במקום, לאחר מספר דקות נעצרה לידם מונית ואלו המשיכו בנסיעה, לאחר כשעה ועשר דקות מאז שיצאה מביתה הגיעו לכתובת בעיר אחרת. 

המעקב הוביל אותנו למועדון חשפנות באזור תעשייה של העיר, אלו נכנסו פנימה ותיעדנו אותם בכניסתם למקום, המתנו מעט וכאשר הבחנו כי למקום מגיעים לקוחות, לקחתי לידי את מכשיר הצילום. צילום בתנאי תאורה של מועדון הינו מכשול לא קל. 

המועדון חולק לשני חלקים, עליון ותחתון, למטה בר משקאות ובמה, ואילו למעלה חדרים דיסקרטיים ! 

חיפשתי מהר את גל בעיניים ולא מצאתי, אולם את חברתה אשר נסעה עימה זיהיתי כשהתקרבה לקראתי, סיפרתי כי אני מחפש מישהי ספציפית ומסרתי תיאור של גל… זו היססה לרגע ואמרה "אתה מדבר על אבישג, היא לבטח עסוקה ותצטרך להמתין לה". לאחר זמן מה גל נצפתה על הבר, ניגשתי והתחלתי לשוחח עימה, השגתי את מבוקשי וראיתי את נורת ההקלטה דולקת במחזיק המפתחות, ידעתי כי השיחה מתועדת והאמת נחשפת. 

עזבתי את המקום וחזרתי לרכב, פגשתי את שני ובעלה המומים אך לבטח עמוק בליבם יודעים… אמא סימסה לגל בפשטות, "צאי החוצה, אבא ואני מחכים לך, אוהבים אותך ורוצים לעזור לך". 

האם המאמר עניין אותך?

הכותב הוא עמי ג'רבי הבעלים של משרד "גל חקירות – ייעוץ ומידע" – משרד חקירות מוסמך ועם 17 שנות ניסיון בתחום המתמחה בחקירות פרטיות בפריסה ארצית ובחו"ל.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי