בוגדת או…

מאמר בוגדת או

הערה: הסיפור אמיתי – שמות בדויים.. כחוקר פרטי, התרגלתי במשך השנים לקבל שיחות טלפון ופניות לא שגרתיות ..מגוון רכב של אוכלוסייה פונה ונעזר בשרותי משרד חקירות וכבר אמרתי בעבר שכולם רוצים לדעת… וכמה שיותר !

כחוקר בגידות בחיי נישואין, טובת הלקוח עומדת לנגד עיני גם בשעות הלילה או הבוקר המאוחרות.. כך היה עם יגאל (שם בדוי), ברגע שקיבלתי את הטלפון ממנו בשעה 04:30 לפנות בוקר. הרגשתי בקולו אי ודאות מוחלטת ! קבענו שניפגש בבוקר אבל דחק בי שניפגש עוד קודם ולכן יצאתי מהמיטה ועשיתי דרכי אליו.

יגאל ומעיין (שמות בדויים) נשואים 22 שנים, מעיין אישה צנועה. יגאל מנגד פרפקציוניסט עם קריירה בסדר עדיפות עליון.

בפגישתנו גולל בפני יגאל את משך נישואיהם וציין "אני אוהב אותה, היא האמא של הבנות שלי", כששאלתי "אתה אוהב אותה כי היא האימא של הבנות שלך או כי היא אשתך ?". הוא שתק !

"תראה…" המשיך, "השעה עכשיו כבר 07:00 בבוקר ועברתי לילה ארוך כי אמש היא הודיעה לי שהיא מבקשת גט בלי עיכובים., כאשר היא מוותרת על הבית ואת העניין המזונות היא משאירה לעורכי דין להחליט…

יש לי חשד שאשתי בוגדת בי. יש פה סימני בגידה מובהקים. אני רוצה מעקב, מצלמה נסתרת והאזנות סתר אחריה. זו לא מעיין, מעיין לא תשוחח איתי כך ובטח לא תציב דרישות"… הקשבתי לדבריו, תכננתי את החקירה והכנתי את ציוד המעקב בהתאם.

בו ביום ביצעתי מעקב מיד בסיום עבודתה, המעקב הוביל לבניין משרדים, מעיין נכנסה לחניון, במעלית הבחנתי כי זו נכנסת למכון קוסמטיקה . לאחר שעה קלה, החלה נוסעת לביתה, יגאל הופתע מן הממצאים וגרס בכל תוקף. "אין מצב, משהו קורה, נמשיך מחר"… למחרת, במהלך התצפית עם מצלמה סמויה צפיתי בה מתעכבת קלות ומשוחחת עם חברה בלובי הבניין. בצהריים נמצאה יושבת בבית קפה סמוך עם חברה בלובי הבניין, בצהריים נמצאה יושבת בבית קפה סמוך עם חברה שאפילו הספקתי לשמוע את מעיין קוראת בשמה "טלי"… כששאלתי את יגאל אם הוא מכיר את טלי, ענה כי אין לו מושג על חברות לעבודה ובטח לא על טלי !

בגידה - חקירות

בשעות אחר הצהריים עשתה דרכה מעיין למכון פילאטיס בעיר מגוריה ויגאל קיבל את הבשורה בניצחון "ידעתי שהיא בוגדת ומתייפייפת בשביל המאהב שלה". אני רוצה מכשירי הקלטה בכל מקום… אני רוצה האזנה לטלפון שלה בכל שעות היום…שתקתי ושאלתי האם הם שוחחו על עניין הגירושין.. ? ענה שלא כי הוא ממתין לממצאים שלי. בסיום האימון מעיין נסעה ישירות לביתה.

ביום המעקב למחרת התחילה מעיין את הבוקר בבית קפה ולדבריו של יגאל זו פעולה לא שגרתית עבורה. במהלך שעות היום זו לא יצאה מעבודתה ורק לקראת ערב יצאה מעיין מהעבודה ונצפתה נכנסת למספרה באזור מגוריה. כשיצאה הבחנתי ששינתה תסרוקת וחזרה לביתה.

התחלנו להמשיך במעקב לאחר סוף השבוע.

בסוף השבוע, קיבלתי טלפון מיגאל, משהו בקולו אמר דבר מה.. "תראה, היא פשוט מתנהגת כרגיל ולא מזכירה דבר על הגירושין. החלטנו לא לשתף את הבנות כעת… גם איתי היא נהגה מעט אחרת, גם בין הסדינים וגם בין הסירים… הצלחתי לשמוע אותו מחייך ובאותה נשימה מבקש להמשיך במעקבים.

במעקב לאחר מכן הבנתי את כל התמונה. בשעת אחר הצהריים נצפתה מעיין עם חברתה טלי המוכרת ממעקבים קודמים יושבת בבית קפה וכאשר התקרבתי לשולחן סמוך הצלחתי לשמוע אותן משוחחות על העצמה נשית ושנמאס להן להיות האישה הקטנה. טלי שאלה מה נעשה בעניין מאז שביקשה את הגירושין ומעיין אמרה שבשלב זה כלום ואפילו נראה שיגאל משדר עסקים כרגיל… לשולחן הצטרפו עוד שלוש נשים, טלי החלה משוחחת איתן על מקומן בחיים, אלו ישבו עוד שעה ארוכה ושוחחו… עזבתי את המקום, קיפלתי את המעקב והלכתי.

שלושה חודשים מאוחר יותר יגאל התקשר אלי ואמר: "עמי תודה, זכיתי באישה שאני אוהב. התגעגעתי לזו שאהבתי ובעצתך להתקרב ולהעריך אותה שיפרתי לנו את החיים והזוגיות" !  

האם המאמר עניין אותך?
הכותב הוא עמי ג'רבי הבעלים של משרד "גל חקירות – ייעוץ ומידע" – משרד חקירות מוסמך ועם 17 שנות ניסיון בתחום המתמחה בחקירות פרטיות בפריסה ארצית ובחו"ל.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי