בחדרי חדרים

חקירת התעללות - תמונה של ילדה שמפחדת

הערה: הסיפור אמיתי – שמות בדויים.. הכותב הינו עמי ג'רבי, חוקר פרטי, בעלים ומנכ"ל גל חקירות

בשיחתי עם ריקי היא ביקשה שניפגש מחוץ לאזור מגוריה ולבטח לא במשרד. 

אני נתקל בבקשות מוזרות מעת לעת אך מעולם לא שופט אדם אשר פונה אלי. קבענו עת ערב באחד מבתי הקפה הסמוכים למקום מגורי. 

מצאנו לעצמנו פינה בבית הקפה וביקשתי מבעל המקום המוכר לי באופן אישי שימעיטו להפריע ואף שיכוון לקוחות נוספים לאזור אחר, זה הניד בראשו בהסכמה. 

אני לא מכירה את עולם החקירות ומעולם לא פגשתי חוקר פרטי ולא חשבי כי אני עלולה לחשוד במשהו לא תקין בבית. ברוך ה' אצלנו הכל טוב, לי ולמשה חמישה ילדים שיהיו בריאים, הגדולה בת 19 והקטן בן 3, לא חשבתי מעולם כי משה יבגוד בי, חלילה, סה"כ ניהלנו ואנחנו עדיין מנהלים חיים תקינים אבל אני חושדת כי משה מתעלל בילדי כאשר אני מחוץ לבית". הרמתי ראש והבטתי באישה בת 40 בערך מספרת בכאב עצום על נסיבות הפגישה. 

שאלתי את ריקי האם שיתפה בחשדותיה אדם נוסף וזו ציינה כי לא. הקפה הגיע וריקי ובין בכי ללגימה הצליחה לומר כמה מילים… "אין לי עובדות ולעולם לא הייתי מצליחה לעלות על העניין אלמלא יום חמישי האחרון. בשעת אחר הצהריים יצאתי לקניות וצירפתי את הבנות אלי, באוטובוס הקשבתי לשיחה של הקטנות, בשיחתן הצלחתי לשמוע את הגדולה ביניהן מסבירה כי הגברים מיוחדים בזכות מה שיש להם בין הרגליים וזו הקטנה ענתה לה "נכון כמו שיש לאבא". 

חקירת התעללות

החוורתי, בתחנה הבאה ירדנו ושאלתי את הגדולה למה היא חושבת שאבא מיוחד, תשובתה הרעידה את גופי", אבא אמר שדברים מיוחדים הוא שומר לבנות מיוחדות ואנו הבנות המיוחדות שלו". 

שאלתי את ריקי אם קיימת אפשרות כי אגיע לסיור בביתה, לבחון היכן למקם מצלמות וזו שללה זאת מיד. ביקשתי ממנה שתכין עבורי את תיק הלימודים של הבנות ושתדאג לי לספר בעל כריכה עבה, לפחות 200 עמודים. 

הצלחתי לדחוק מצלמה זעירה בעלת רגישות לתנאי לילה ואף מיקרופון איכותי. מסרתי את הציוד לריקי וקבענו להיפגש שוב, הפעם במשרדי. הסברתי לה כי עלינו לדגום את החומרים ולבחון האם האירועים ביומיים הנ"ל. זו הסכימה ולאחר יומיים נכנסה למשרדי. 

נכנסנו לחדר המחשבים וצפינו במשה הבעל המסור "מנצל" דקות עם בנותיו הקטנות כאשר הוא יושב בגופיה… ריקי לא עמדה בהמשך הצפייה, חייגתי מיד לחבר אישי מהמשטרה ואלו באו למשרדי ולקחו ראיות ועדויות מריקי. נסענו יחדיו לבית מגוריהם של ריקי ומשה, כאשר זה פתח את הדלת עמד ולא נע, ראה את השוטרים ואת ריקי מאחור ואמר "ריקי אני מבקש סליחה, זה לא אני אלא יצר הרע". 

האם המאמר עניין אותך?
הכותב הוא עמי ג'רבי הבעלים של משרד "גל חקירות – ייעוץ ומידע" – משרד חקירות מוסמך ועם 17 שנות ניסיון בתחום המתמחה בחקירות פרטיות בפריסה ארצית ובחו"ל.

צרו קשר:

   072-395-0752   כרטיס ביקור - חייגו אלי