חוקר פרטי – ייעוץ ומידע

גל חקירות – ייעוץ ומידע הינו משרד בעל ניסיון עשיר בחקירות וייעוץ, המתמחה בחקירות פרטיות, חקירות בגידה, מעקבים, חקירות מסחריות ,כלכליות, פליליות , בריונות וירטואלית, סקר סיכונים בארגון, בדיקת נאותות ומודיעין העסקי. המשרד פועל בפריסה ארצית. 

פנייה לחוקר פרטי במשרד חקירות ותיק ובעל מוניטין מבטיחה ללקוחות שקט נפשי שהמשימה תתבצע על הצד המקצועי והמדויק ביותר. 

חוקר פרטי

השרותים שלנו: 

חקירות בגידה – חקירת בגידות בזוגיות, מעקב אחר פעילות אחד מבני הזוג, העלמת כספים של צד אחד וכד' בהיבטים המשפחתיים 

מעקבים, אחר בני זוג בחשד בגידה, מעקב אחר חשודים, מעקב אחר מתחרים עסקיים ופעילות מעקב הדורשת מיומנות ומקצועיות.

חקירות כלכליות / עסקיות, איסוף ואיתור מידע הקשור לעסק או בעלי עסק או בכל הקשור לעניינים כספיים כגון איתור מידע עסקי על אדם או ישות (איתור כספים, כלי רכב, נכסים, מוטבים, חשבונות בנק בארץ ובחו"ל, איתור רכוש שהוברח וכד') כל הקשור להיבטים עסקיים וכלכליים

חקירות מסחריות הפועלות במישור הארגוני, פעילות הן באיתור מעילות וגנבות שהתבצעו בפועל והן בדרך של הגנה מפני סיכונים ארגוניים עתידיים, מעילות וגנבות בתוך הארגון. ביצוע סקר סיכונים והטמעת נהלי אבטחה.

בריונות וירטואלית – חקירות בנושאי בריונות וירטואלית ואלימות סייבר

ביצוע חקירות פליליות אודות פשעים ועבירות פליליות כפי שהן מוגדרות בחוק, בדיקה של הונאות ומעילות, העלמת הון ועבירות "צווארון לבן", סחיטה ואיומים, אלימות בתוך המשפחה בילדים ובקשישים ושאר עבירות חמורות הדורשות בדיקה יסודית ודיסקרטית.

בפנייה ל"גל חקירות" אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למשרד הנכון עם הצוות המקצועי הנכון שיפעל במסירות, תוך הקפדה יתרה על דרישות החוק, האתיקה והמוסר במטרה להביא את התוצרים והמידע היסודי והמדויק בתיק שלכם.

המשרד מספק שרותי חוקר פרטי בפריסה ארצית (מרכז, צפון ודרום) כולל תל אביב, רמת גן, ירושלים והסביבה, נתניה, חדרה, חיפה והסביבה, אשדוד, אשקלון, באר שבע, אילת, ראשון לציון, חולון, בת ים ועוד..

רקע על עולם החקירות

ענף החקירות הפרטיות בישראל מעוגן בחוק חוקרים פרטיים ושרותי שמירה, התשל"ב-1972. וכדי להיות חוקר פרטי יש צורך לעמוד בקריטריונים הכוללים התמחות של 3 שנים במשרד חקירות מורשה וסופרויז'ן של מנהל המשרד, אישור המחלקה לרישוי חוקרים פרטיים ושירותי שמירה במשרד המשפטים ועמידה במבחן הסמכה של משרד המשפטים.

כדי לקבל רישיון לפתוח משרד חקירות יש צורך בותק של 5 שנים כחוקר פרטי מורשה ובאישור הועדה של משרד משפטים. כל עוד אין ברשות חוקר אישור מוסדר אין לו אפשרות על פי חוק לקבל תיקים של לקוחות פרטיים, רישיון חוקר פרטי מניק לו את הזכות לעבוד כחוקר פרטי במשרד חקירות מורשה.

בשל רגישותו, תחום החקירות הפרטיות אינו מעניק לחוקר פרטי רישיון תמידי ובכל שנה עליו לחדש את הרישיון לשנה נוספת, בכל פעם נבחנת פעילותו ונבדק הרקורד שלו והאם הוגשו נגדו תלונות או נפתחו הליכים פליליים.

בכל פנייה לחוקר פרטי נדרשת מהחוקר דיסקרטיות מלאה ועמידה באמות מוסר ואתיקה מהמחמירות שיש. החוקר רשאי לבדות דמות בעלת זהות פיקטיבית לשם ביצוע המשימה בחשאיות הנדרשת, אך מלבד זאת הוא נמצא תחת הגבלות והיתרים.

החוקר אינו רשאי להתחזות לכל גורם רשמי (שוטר, נציג מוסד ממשלתי, ביטוח לאומי, פקח, כל גורם בטחוני אחר וכד') וכמובן שיאינו יכול להציג עצמו כרופא, עו"ד או כל מקצוע אחר הדורש רישיון, אלא אם הוא אוחז ברישיון שכזה עפ"י חוק.  כמו כן אינו רשאי החוקר הפרטי לעבור בשום אופן או מקרה על החוק ודרישותיו, לרבות האזנות סתר שהן נקודה רגישה בהליך החקירה.

חוקר פרטי אמון על ניהול חקירה חשאית ויסודית במטרה לספק ללקוחות מידע מדויק בזמן קצר. רבים חושבים שחוקר פרטי עוסק רק במעקבים ואיתור בגידות או נעלמים וישנה הילת מסתורין סביב הענף. למעשה, מעטפת השירותים הנה רחבה הרבה יותר.

צרו קשר